Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 12. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Gülfem Davut'un Kendisini Aldattığını Düşünüyor!

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Gülfem Davut’un Kendisini Aldattığını Düşünüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 12. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Kasapoğlu, kendisine geliyor ve Malik’i öldürtenin Yavuz olduğunu söyler. Gülfem, Bahar’ın karşısına geçip ondan yaptığının hesabını sorar. Yavuz, Asude’yi arayıp onunla kaçma planları yapmaya başlar. Gülfem, onu Asude’yle konuşurken yakalar. Davut, Yavuz kaçmadan onu yakalamak için Gülfem’in evine gider. Kanunsuz Topraklar 12. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Gülfem, Davut’un kendisini aldattığını düşünüyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Gülfem Davut’un Kendisini Aldattığını Düşünüyor!

Kanunsuz Topraklar 12. bölüm ön izlemesinde; Gülfem, otel odasına gidiyor. Kapıyı Bahar açıyor. Gülfem ona, Davut’un içeride olup olmadığını soruyor. Oda içeride olduğunu söylüyor. Gülfem, elindeki kurdeleyi Bahar’a verip onu Davut’a vermesini, onun anlayacağını söylüyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 12. bölüm ön izlemesi…

KANUNSUZ TOPRAKLAR 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Patlamadan sonra Gülfem’in kolu kırılır. Davut ise, onu teselli edip oradan kurtulacaklarını söyler. Gülfem, ölümün onunla birlikte ölmesiyle gelmesine razı olduğunu söyler. Maden işçileri seferber olup göçük altına girip Gülfem ile Davut’u kurtarmak ister.

Yavuz, hem Gülfem’den hem de Davut’tan kurtulacağı için işçilerin madene girmelerini engellemeye çalışır. Ama komutan, ona karşı çıkar. Yavuz, Ali’nin yanına gidip ikisinden de kurtulacaklarını söyler. Ali ise, Gülfem’in o göçükten kurtarmasını eğer kurtaramazsa ona yapacaklarını bildiğini söyler.

Gülfem ile Davut, sağ sağlim göçükten kurtarılır. Yavuz, Behice ile evlendikten sonra evin hakimiyetini ele almak için ağırlığını koyar. Hatice, Gülfem’i o gün eve göndermez. Ona kendi elleriyle bakar. Göksel, komutanla konuşup patlamada sabote olup olmadığının araştırılmasını ister.

Daha sonra Davut’u çağırıp Bahar’la yakınlık kurup onun gönlünü kazanmasını ister. Davut, onun söylediklerine pek oralı olmaz. İşçiler, madenin ne zaman açılacağını bilemedikleri için huzursuz olmaya başlar. Gülfem, gidip onlarla konuşup en kısa zamanda bu sorunu çözeceğini söyler.

Eve gidip kardeşlerini konağı satışa çıkaracağını söyler. Behice, buna karşı çıkar. Ali, Bahar’ı yanına çağırıp ona bir çanta dolusu para verir ve ondan tekrar gidip Gülfem ve kardeşleriyle konuşmasını ister. Gülfem ile Fikriye, Bahar’ın teklifini kabul etmiyor. Behice kabul edince Bahar parayı bırakıp gider.

Yavuz, Asude’nin yanına gidip onunla konuşurken ağzından Malik’i öldürdüklerini kaçırır. Kasapoğlu, onları duyar. Yavuz, Kasapoğlu’nun peşine adam takıp onu bıçaklatır. Davut, Kasapoğlunu yaralı bir şekilde bulup hastaneye yetiştirir. İşçiler, Gülfem’in kapısına gelip başka bir madenle çalışmaya karar verdiklerini söyler.

Gülfem, onlardan bir gün süre ister. O sırada Bahar gelir ve onun ortaklık teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ortaklık sözleşmesi imzalandıktan sonra Ali gelir ve onlarla ortak olanın kendisi olduğunu açıklar.

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut Yavuz’un Yaptıklarını Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu