Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut Yavuz'un Yaptıklarını Öğreniyor!

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut Yavuz’un Yaptıklarını Öğreniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali, Bahar’ın kendi adına onlarla ortaklık sözleşmesi imzalattığını açıklar. Gülfem, öfkeden deliye döner. Yavuz, foyası ortaya çıkmadan kaçma planları yapmaya başlar. Ali, Gülfem’e Davut ile Bahar’ın otel odasında beraber olduğunu söyler. Gülfem, Ali’ye inanmasa da gidip gözleriyle görmek ister. Kanunsuz Topraklar 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Davut, Yavuz’un yaptıklarını Kasapoğlu’ndan öğreniyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Davut Yavuz’un Yaptıklarını Öğreniyor!

Kanunsuz Topraklar 12. bölüm 2. fragmanında; Kasapoğlu, kendisine geliyor ve Malik’i öldürtenin Yavuz olduğunu söylüyor. Gülfem, Bahar’ın karşısına geçip ondan yaptığının hesabını soruyor. Yavuz, Asude’yi arayıp onunla kaçma planları yapmaya başlıyor. Gülfem, onu Asude’yle konuşurken yakalıyor. Davut, Yavuz kaçmadan onu yakalamak için Gülfem’in evine gidiyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 12. bölüm 2. fragmanı…

KANUNSUZ TOPRAKLAR 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Patlamadan sonra Gülfem’in kolu kırılır. Davut ise, onu teselli edip oradan kurtulacaklarını söyler. Gülfem, ölümün onunla birlikte ölmesiyle gelmesine razı olduğunu söyler. Maden işçileri seferber olup göçük altına girip Gülfem ile Davut’u kurtarmak ister.

Yavuz, hem Gülfem’den hem de Davut’tan kurtulacağı için işçilerin madene girmelerini engellemeye çalışır. Ama komutan, ona karşı çıkar. Yavuz, Ali’nin yanına gidip ikisinden de kurtulacaklarını söyler. Ali ise, Gülfem’in o göçükten kurtarmasını eğer kurtaramazsa ona yapacaklarını bildiğini söyler.

Gülfem ile Davut, sağ sağlim göçükten kurtarılır. Yavuz, Behice ile evlendikten sonra evin hakimiyetini ele almak için ağırlığını koyar. Hatice, Gülfem’i o gün eve göndermez. Ona kendi elleriyle bakar. Göksel, komutanla konuşup patlamada sabote olup olmadığının araştırılmasını ister.

Daha sonra Davut’u çağırıp Bahar’la yakınlık kurup onun gönlünü kazanmasını ister. Davut, onun söylediklerine pek oralı olmaz. İşçiler, madenin ne zaman açılacağını bilemedikleri için huzursuz olmaya başlar. Gülfem, gidip onlarla konuşup en kısa zamanda bu sorunu çözeceğini söyler.

Eve gidip kardeşlerini konağı satışa çıkaracağını söyler. Behice, buna karşı çıkar. Ali, Bahar’ı yanına çağırıp ona bir çanta dolusu para verir ve ondan tekrar gidip Gülfem ve kardeşleriyle konuşmasını ister. Gülfem ile Fikriye, Bahar’ın teklifini kabul etmiyor. Behice kabul edince Bahar parayı bırakıp gider.

Yavuz, Asude’nin yanına gidip onunla konuşurken ağzından Malik’i öldürdüklerini kaçırır. Kasapoğlu, onları duyar. Yavuz, Kasapoğlu’nun peşine adam takıp onu bıçaklatır. Davut, Kasapoğlunu yaralı bir şekilde bulup hastaneye yetiştirir. İşçiler, Gülfem’in kapısına gelip başka bir madenle çalışmaya karar verdiklerini söyler.

Gülfem, onlardan bir gün süre ister. O sırada Bahar gelir ve onun ortaklık teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ortaklık sözleşmesi imzalandıktan sonra Ali gelir ve onlarla ortak olanın kendisi olduğunu açıklar.

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülfem Davut’la Bahar’ı Otelde Basmaya…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor

Kırmıızı Oda 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor!

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 58. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Uzun bir aradan sonra Dara, kliniğe geliyor. Dara, abisinin öldüğü...