Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Gülfem ile Kardeşlerini Oyuna...

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Gülfem ile Kardeşlerini Oyuna Getiriyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Yavuz, Gülfem ile Davut’un göçük altında olduğunu öğrenince onları kurtarmak istemiyor. İkisinden de kurtulacağı için sevinirken Ali, ondan Gülfem’i kurtarması için emir veriyor. Gülfem ile Davut, göçük altından çıkarılıyor. Ali, maden işçilerini başka bir maden için alıyor. Gülfem, onlardan bir gün süre istiyor ve mecbur kalıp Bahar’ın teklifini kabul ediyor. Ali, Gülfem ile kardeşlerini oyuna getiriyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Ali Gülfem ile Kardeşlerini Oyuna Getiriyor!

Kanunsuz Topraklar 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Patlamadan sonra Gülfem’in kolu kırılıyor. Davut ise, onu teselli edip oradan kurtulacaklarını söylüyor. Gülfem, ölümün onunla birlikte ölmesiyle gelmesine razı olduğunu söylüyor. Maden işçileri seferber olup göçük altına girip Gülfem ile Davut’u kurtarmak istiyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR 11. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Yavuz, hem Gülfem’den hem de Davut’tan kurtulacağı için işçilerin madene girmelerini engellemeye çalışıyor. Ama komutan, ona karşı çıkıyor. Yavuz, Ali’nin yanına gidip ikisinden de kurtulacaklarını söylüyor. Ali ise, Gülfem’in o göçükten kurtarmasını eğer kurtaramazsa ona yapacaklarını bildiğini söylüyor.

Gülfem ile Davut, sağ sağlim göçükten kurtarılıyor. Yavuz, Behice ile evlendikten sonra evin hakimiyetini ele almak için ağırlığını koyuyor. Hatice, Gülfem’i o gün eve göndermiyor. Ona kendi elleriyle bakıyor. Göksel, komutanla konuşup patlamada sabote olup olmadığının araştırılmasını istiyor.

Daha sonra Davut’u çağırıp Bahar’la yakınlık kurup onun gönlünü kazanmasını istiyor. Davut, onun söylediklerine pek oralı olmuyor. İşçiler, madenin ne zaman açılacağını bilemedikleri için huzursuz olmaya başlıyor. Gülfem, gidip onlarla konuşup en kısa zamanda bu sorunu çözeceğini söylüyor.

Eve gidip kardeşlerini konağı satışa çıkaracağını söylüyor. Behice, buna karşı çıkıyor. Ali, Bahar’ı yanına çağırıp ona bir çanta dolusu para veriyor ve ondan tekrar gidip Gülfem ve kardeşleriyle konuşmasını istiyor. Gülfem ile Fikriye, Bahar’ın teklifini kabul etmiyor. Behice kabul edince Bahar parayı bırakıp gidiyor.

Yavuz, Asude’nin yanına gidip onunla konuşurken ağzından Malik’i öldürdüklerini kaçırıyor. Kasapoğlu, onları duyuyor. Yavuz, Kasapoğlu’nun peşine adam takıp onu bıçaklatıyor. Davut, Kasapoğlunu yaralı bir şekilde bulup hastaneye yetiştiriyor. İşçiler, Gülfem’in kapısına gelip başka bir madenle çalışmaya karar verdiklerini söylüyor.

Gülfem, onlardan bir gün süre istiyor. O sırada Bahar geliyor ve onun ortaklık teklifini kabul etmek zorunda kalıyor. Ortaklık sözleşmesi imzalandıktan sonra Ali geliyor ve onlarla ortak olanın kendisi olduğunu açıklıyor.

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut’tan Bahar’la Samimiyet Kurması İsteniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu