Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerKalp Yarası Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kalp Yarası Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 27. yeni bölümü dün akşam ekrana gelmedi. Dizinin yeni bölümünde; Sinan Yaman’a, bundan sonra onun en büyük düşmanının kendisi olacağını söyler. Ayşe, dedesi ile Mirza’nın konuşmalarını duyup büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Yaman, şirketin başına geçer ve Azade’ye ayakların baş olduğunu bundan sonra şirketi birlikte yöneteceklerini söyler. Ferit, babasının cinayete kurban gittiğini öğrenir. Kalp Yarası dizisinin 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?

2021 Pazartesi Dizileri

Kalp Yarası Dizisinin 27. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kalp Yarası dizisinin 10 ocak pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana geleceği duyurulmuştu. Ancak dizi dün akşam ki yayın akışında yer almadı. Kalp Yarası 27. yeni bölümüyle 17 ocak pazartesi günü ekrana gelecek.

KALP YARASI 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Adnan, Yaman’a tüm malını kaptırdığını öğrendikten sonra bitkin bir şekilde Ferit’in düğününe gider. Ancak, düşüp bayılır. Ayşe, Adnan’ın düştüğünü görüp yanına gider. Müzik duruyor ve ilk müdahaleyi Mirza yapar. Adnan kendisine geldikten sonra gitmek ister. Ama Ferit, babasını yalnız göndermez.

Onu bırakmak isteyince Ayşe’de onunla birlikte gider. Şahin, düğün davetlilerine Adnan beyin rahatsızlığından dolayı eğlenmeye devam edemeyeceklerini açıklar. Ferit, babasını dağ evine götürür. Ama Adnan, Ferit’e haber vermeden kalkıp gider ve Yaman’ı arayıp onunla buluşur.

Onunla biraz konuşunca Bahtiyar’la onun iş birliği yaptığını anlar. Bahtiyar’ın kendi intikamı için kendisini kullandığını anlayamayan Yaman, Adnan’a karşı büyük öfke duymaya devam eder. Adnan, ertesi gün çocuklarını toplayıp onlara bir açıklama yapmak ister. Sinan, babasının konuşmasını tamamlamasına izin vermez.

Sinan’a bir telefon gelir ve yaptıkları yatırımın suya düştüğünü, ortaklarının ise ortadan kaybolduğunu öğrenir. Ferit ile Sinan, şirkete gider ve bu anlaşmanın Yaman’ın genel müdürlüğü zamanında yapıldığını öğrenir.

Azade, Adnan’ı bulup ona her şeyi bildiğini, Yaman’a tüm mallarını devrettiğini de bildiğini söyler. Adnan, bir uçurumun kenarında düşünürken birden arabası uçuruma yuvarlanır. Ferit’e, babasının ölüm haberi gelir. Sinan, babasının eşyalarını alınca onun cebinde kendi fotoğrafını görünce ona yaptığı haksızlık için çok pişman olur.

Hande, otel odasını beğenmez ve annesiyle orada kalmak istemez. Babasının evine gider. Ama o da Hande’yi kapı dışarı eder. Onun gibi birinin bir bebeğe annelik edemeyeceğini söyler. Hande, Yaman’ın yanına gidip kendisini lüks bir otele yerleştirr. Adnan’ın cenazesi defin edilir.

Yaman, aslında babasının ölmesine çok üzülür. Hande onu, kendisine getirip intikam duygularını depreştirir. Bir hafta sonra Hande, Yaman ile evlenip Sancakzade konağına gider. Onlara Yaman, Adnan’ın oğlu olduğunu ve o konağın sahibi olduğunu tapuyu göstererek onlara açıklar.

Kalp Yarası 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit Babasının Cinayete Kurban Gittiğini…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...