Ana SayfaDizilerKalp Yarası 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Pınar Arabasıyla Ayşe'ye Çarpıyor!

İlgili Postlar

Kalp Yarası 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Pınar Arabasıyla Ayşe’ye Çarpıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 30. yeni bölümüyle pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ferit, Feraye’den bir tatsızlık çıkmadan konaktan gitmesini ister. Yaman ise, annesinin kendileriyle birlikte o konakta yaşayacağını söyler. Yaman, annesinin Adnan’ı öldürdüğünü anlar. Ferit, bir gebelik testi bulur ve Ayşe’ye hamile olup olmadığını sorar. Ayşe, gerçekten hamile mi? Kalp Yarası 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Pınar, arabasıyla Ayşe’ye bilerek çarpıyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Pınar Arabasıyla Ayşe’ye Çarpıyor!

Kalp Yarası 30. bölüm 2. fragmanında; Ferit, babasının katilini bulmak için ant içiyor. Feraye, tüm dünyayı yaksa da amacından vazgeçmek istemiyor. Ferit, Ayşe’nin hamile olduğunu öğreniyor. Pınar, Ayşe’nin elindeki eldiveni almak için onun peşine adam takıyor. O adam Ayşe’nin elindeki eldiveni alıyor. Ancak Ayşe, Pınar’ın arabasının altında kalıyor. Ayşe, bebeğini düşürecek mi?

İşte Kalp Yarası 30. bölüm 2. fragmanı….

KALP YARASI 29. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ferit, Elif’in öldüğünü öğrendikten sonra Ayşe’nin yanına gidiyor. Dalgınlıkla kaza yapma tehlikesi geçiriyor. Pınar’a çarptığını zannedip hemen arabadan iniyor ve ona iyi olup olmadığını soruyor. Oda, onun kendisine çarpmadığını korkup yere düştüğünü söylüyor. Ferit, yinede Pınar’ı hastaneye götürüyor. Ona kartını verip Ayşe’nin yanına gidiyor.

Ayşe, Ferit’e hastanede olmadıklarını dedesinin Elif’in cenazesini alıp kaçtığını söylüyor. Şahin, Elif’in cenazesini mezarlığa değil evinin bahçesine kendi elleriyle kazdığı mezara gömüyor. Ferit, Ayşe’yi alıp eve dönerken ondan annesinin Yaman’ı suçlamak için sahte deliller ayarladığını öğreniyor.

Eve gidince Ferit annesine çatıyor. Azade, oğlunun kendisini suçladığını görünce sinir krizleri geçiriyor. Eline geçirdiği cam parçasıyla bileğini kesmeye çalışıyor. Ayşe, son anda Azade’ye engel oluyor. Vedia’ya, kendisine gelen mesajlardan ablasının yaşıyor olabileceğini düşünüyor. Gidip Bahtiyar’a, ablasının yaşayıp yaşamadığını soruyor.

Bahtiyar, Vedia’yı evinden kovuyor. Ablası onun gitmeyeceğini anlayınca Vedia’nın karşısına çıkıyor. Ona yaşadığını ama onu affetmediğini intikam almaya döndüğünü söylüyor. Vedia, ablasının Sancakzade’lere zarar vereceğini anlayınca gidip onları uyarmak istiyor. Öyle olunca Bahtiyar, onu odaya kapatıyor.

Betül, Vedia’nın gece eve gelmemesinden huzursuzlanıyor ve Yaman’ı arıyor. Yaman, evdeyken Vedia Betül’ü arıyor ve bir süre bir arkadaşının yanında olacağı yalanını söylüyor. Feraye, Yaman’ın karşısına çıkıp ona annesi olduğunu söylüyor. Bahtiyar, gece konağa girip Azade’nin babasının resmini yakıyor. Herkes konağın bahçesine toplandığı sırada Feraye içeri giriyor.

Daha sonra Pınar ve Yaman’da içeri giriyor. Azade, Feraye’yi karşısında görünce donup kalıyor.

Kalp Yarısı 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ayşe Bebek Mi Bekliyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler