Perşembe, Ocak 27, 2022
Ana SayfaDizilerKalp Yarası 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azade Kendi Konağında Misafir Durumuna...

Kalp Yarası 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Azade Kendi Konağında Misafir Durumuna Düşüyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 27. yeni bölümüyle 10 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ferit ile Ayşe’nin, düğününün ortasında Adnan gelir ve bayılıp yere yığılır. Hemen Ferit, babasını arabasına bindirip götürür. Şahin, düğün ahalisini dağıtır. Adnan, Yaman’la konuşunca onun Bahtiyar’la hareket ettiğini anlar. Ferit’e, babasının ölüm haberi gelir. Yaman ile Hande, evlenip Sancakzadelerin karşısına çıkıp konağın yeni sahipleri olduğunu açıklar. Sancakzadeler için yeni bir dönem başlar. Kalp Yarası 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Azade, kendi konağında misafir durumuna düşüyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Azade Kendi Konağında Misafir Durumuna Düşüyor!

Kalp Yarası 27. bölüm 1. fragmanında; Ferit, Yaman’ın arkalarından kuyularını kazdığını öğrenince şok oluyor. Zümrüt, Hande’ye tokat atıp artık onun gibi bir kızı olmadığını söylüyor. Ayşe, Hande’nin üzerine yürümesiyle onu odasından kovuyor. Hande, Azade’ye konağın sahibinin kendisini onun ise orada misafir olduğunu söylüyor. Mirza Ferit’e, babasının ölümünün kaza olmayabileceğini söylüyor. Ferit, babasının ölümünü araştırmaya başlıyor.

İşte Kalp Yarası 27. bölüm 1. fragmanı…

KALP YARASI 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Adnan, Yaman’a tüm malını kaptırdığını öğrendikten sonra bitkin bir şekilde Ferit’in düğününe gider. Ancak, düşüp bayılır. Ayşe, Adnan’ın düştüğünü görüp yanına gider. Müzik duruyor ve ilk müdahaleyi Mirza yapar. Adnan kendisine geldikten sonra gitmek ister. Ama Ferit, babasını yalnız göndermez.

Onu bırakmak isteyince Ayşe’de onunla birlikte gider. Şahin, düğün davetlilerine Adnan beyin rahatsızlığından dolayı eğlenmeye devam edemeyeceklerini açıklar. Ferit, babasını dağ evine götürür. Ama Adnan, Ferit’e haber vermeden kalkıp gider ve Yaman’ı arayıp onunla buluşur.

Onunla biraz konuşunca Bahtiyar’la onun iş birliği yaptığını anlar. Bahtiyar’ın kendi intikamı için kendisini kullandığını anlayamayan Yaman, Adnan’a karşı büyük öfke duymaya devam eder. Adnan, ertesi gün çocuklarını toplayıp onlara bir açıklama yapmak ister. Sinan, babasının konuşmasını tamamlamasına izin vermez.

Sinan’a bir telefon gelir ve yaptıkları yatırımın suya düştüğünü, ortaklarının ise ortadan kaybolduğunu öğrenir. Ferit ile Sinan, şirkete gider ve bu anlaşmanın Yaman’ın genel müdürlüğü zamanında yapıldığını öğrenir.

Azade, Adnan’ı bulup ona her şeyi bildiğini, Yaman’a tüm mallarını devrettiğini de bildiğini söyler. Adnan, bir uçurumun kenarında düşünürken birden arabası uçuruma yuvarlanır. Ferit’e, babasının ölüm haberi gelir. Sinan, babasının eşyalarını alınca onun cebinde kendi fotoğrafını görünce ona yaptığı haksızlık için çok pişman olur.

Hande, otel odasını beğenmez ve annesiyle orada kalmak istemez. Babasının evine gider. Ama o da Hande’yi kapı dışarı eder. Onun gibi birinin bir bebeğe annelik edemeyeceğini söyler. Hande, Yaman’ın yanına gidip kendisini lüks bir otele yerleştirr. Adnan’ın cenazesi defin edilir.

Yaman, aslında babasının ölmesine çok üzülür. Hande onu, kendisine getirip intikam duygularını depreştirir. Bir hafta sonra Hande, Yaman ile evlenip Sancakzade konağına gider. Onlara Yaman, Adnan’ın oğlu olduğunu ve o konağın sahibi olduğunu tapuyu göstererek onlara açıklar.

Kalp Yarası Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Azra Sadi'yi Terk Ediyor

Kırmızı Oda 58. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Azra Sadi’yi Terk Ediyor!

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 58. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Delikanlı Sadi, geri döner ve doktor...