Ana SayfaDizilerKalp Yarası 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferit Hande'nin Ayşe'yi Zehirlediğini Anlıyor...

İlgili Postlar

Kalp Yarası 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferit Hande’nin Ayşe’yi Zehirlediğini Anlıyor Mu?

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 21. yeni bölümüyle 22 kasım pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ayşe, fenalaşıp Ferit’i arar. Mirza, Ayşe’yi arayıp onun hayatını kurtarır. Ancak Ayşe, bebeğini kaybeder. Hande, Ayşe’nin bebeğini kaybetmesiyle büyük bir mutluluk duyar. Ayşe, bebeğini kaybettiğini öğrenince kendisini sokaklara atar. Birileri Ayşe’yi kaçırır ve Mirza’dan onun bu işi bitirmesini ister. Ayşe, organ mafyasının eline mi düşüyor? Kalp Yarası 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ferid, Hande’nin Ayşe’yi zehirlediğini anlıyor mu?

2021 Pazartesi Dizileri

Ferit Hande’nin Ayşe’yi Zehirlediğini Anlıyor Mu?

Kalp Yarası 21. bölüm 1. fragmanında; Ayşe ile Ferit’in araları iyice bozuluyor. Azade, çocuklarına babalarının kendilerini aldatmaya devam ettiğini açıklıyor. Hande, annesine Ayşe’yi zehirlediğini ve bebeğini öldürdüğünü annesine itiraf ediyor. Zümrüt, merdivenlerden düşüyor. Hande, annesini öldürmek mi istiyor? Yaman’la yakınlaşmayı başaran Hande, sonraki hedefine ulaşıyor. Ferit, Hande’nin karısını zehirlediğini düşünüp karşısına çıkıyor.

İşte Kalp Yarası 21. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1461070571022823431

 

KALP YARASI 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Ayşe, Hande’nin yemesini sağladığı tatlıyı yer. Fenalaşan Ayşe, Ferit’i arar. Ferit ise, Mirza’nın kim olduğunu araştırırken onun telefonuna cevap vermez. Mirza, iş yerine Ayşe’nin gelmediğini görüp onu arar. Ayşe ona, telefonda öldüğünü söyler. Mirza, hemen gidip Ayşe’yi hastaneye yetiştirmeye çalışır.

O sırada Ferit gelir ve Mirza’nın karısına bir şey yaptığını zannedip ona engel olmaya çalışır. Daha sonra durumun ciddi olduğunu anlayınca onunla birlikte hastaneye gider. Ayşe, hemen yoğun bakıma alınır ve kanında büyük dozda zehirli madde bulunur.

Bu arada Saadet ile Adnan, otel odasında buluşur ve geceyi birlikte geçirir. Azade, onların otel odasında olduğunu duyup sabaha kadar Adnan’ın oradan çıkmasını bekler. Tam onları basacakken Ayşe’nin hastanede olduğunu duyar.

Saadet, Adnan’ın ilaçlarını cebinden alıp onun kahvesine ilaç koyar ve onun bayılmasını sağlar. O sarıda Azade’yi arayıp Adnan’ın fenalaştığını söyler. Azade, Adnan’ı alıp eve götürür ve onu bir odaya kapatır.

Daha sonra Saadet hemşireyi yanına çağırıp ona büyük miktarda para teklif eder. Bu para karşılığında Adnan’la boşanma davasında ilişkisini itiraf etmesini ister. O kadar büyük paraya Saadet hayır diyemez. Üzerine, Adnan’ın onunla bir gecelik bir ilişki yaşadığını söyler.

Hande, Ayşe’nin bebeğini düşürdüğünden emin olup mutlu olur. O gece eve gitmez. Amacına ulaşınca, sıra Yaman’la Betül’ü ayırma planına geçer. Zümrüt. Ayşe’nin bebeğinin düştüğünü öğrenince bunu yapanın kızı olduğunu anlar. Onu arar ve Hande’nin tatilde olduğunu öğrenir.

Hande, Yaman’la yalnız kalmak için Betül’ün çok istediği İstanbul’daki işi ayarlar. Yaman evde yalnızken onun yanına gider. Duygu sömürüsü yapıp Yaman’ı avucunun içine düşürür. Bebeğini kaybettiğini öğrenen Ayşe, ona iyi bir anne olamadığını düşünüp konaktan çıkar.

O sırada birileri onu kaçırıyor ve bir hastane ortamına götürür. Mirza, konuştuğu kişi tarafından Ayşe’nin organının alınması istenir. Bunu yapamayacağını söyleyen Mirza, bu işi yapmak için zorlanır.

Kalp Yarası 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ayşe Organ Mafyasının Eline Mi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler