Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Kalp Yarası 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit Ayşe'nin Katil Olduğuna İnanmıyor!

Kalp Yarası 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ferit Ayşe’nin Katil Olduğuna İnanmıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 12. yeni bölümüyle 20 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Adnan, kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılır. Yaman, Adnan’ın cebindeki notu bulur. Ayşe, Ferit’e kendisinin katil olmadığını söyleyip ondan kendisine inanmasını ister. Zümrüt, Hüseyin’in Hande’ye yardım edip onun suçunu Ayşe’nin üzerine attıklarını sezer. Kalp Yarası 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ferit, Ayşe’nin katil olduğuna inanmıyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Ferit Ayşe’nin Katil Olduğuna İnanmıyor!

Kalp Yarası 12. bölüm 2. fragmanında; Ayşe, Baha’yı öldürme suçuyla tutuklanıyor. İyi bir avukat olan Ferit, bu cinayette bir tuhaflık olduğunu anlayıp Ayşe’ye yardım etmek istiyor. Azade, Ferit’in Ayşe’ye yardım etmesine karşı çıkıyor. Zümrüt, bu işin içinde kızının ve kocasının olduğunu anlıyor.

İşte Kalp Yarası 12. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1438924514411307012

KALP YARASI 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Hüseyin, Baha’yı Ayşe’yi ve onu öldürmekle tehdit eder. Baha, mecbur kalıp Ferit’in yanına gidip, Ayşe’yle nişanlı olduklarını, onun kendisini kaçmak için hapisten kaçırıp Antakya’ya getirdiğini ve birlikte yurt dışına kaçmayı planladıklarını söyler.

Ferit, duyduklarından sonra donup kalır. Ayşe’ye bir şey söyleyemez. Sadece, aşk acısı çeker. Ayşe ise, hiçbir şeyden habersiz konağa gidip Azade’nin gözüne girmek için yemekler yapar.

Ferit, Ayşe’nin kendisini kandırmış olmasını hazmedemez ve sofradan kalkıp, herkesin içinde aslında Ayşe ile gerçekten evli olmadıklarını, aşk oyunlarının bundan sonra bittiğini açıklar.

Ayşe, bir gün önce birlikte olduğu ve kendisine aşk yeminleri eden Ferit’in ne yapmaya çalıştığını anlayamaz. Ondan bir açıklama da alamayınca, kendisini sokaklara atar. Azade, bu duruma çok sevinir.

Hande, Ayşe’nin konağı terk ettiğini öğrenir ve mutluluktan havalara uçar. Hüseyin, serbest kalan Baha’yı bulup kaçırtır. Onu dövdürüp şehrin meydanına attırır. Ayşe, otogarda İstanbul’a gidecek otobüsü beklerken Baha’dan telefon gelir ve onu yanına çağırır.

Hemen Ayşe, Baha’nın yanına gider. Ondan hesap sormaya çalışırken birileri gelip Baha’yı öldürür. Ayşe’yi de bayıltıp orada bırakırlar. Kendine gelen Ayşe, Baha’yı yanında göremez. Sadece yanında bir silah bulur.

Ayşe, yardım istemek için Ferit’i arar. Ancak Ferit ona cevap vermez. O sırada İstanbul’dan Baha’nın davasına bakan avukat arar ve Baha’nın kaçmasına gerek olmadığını ellerine onun suçsuz olduğunu kanıtlayacak video geçtiğini söyler.

Ayşe, Ferit’in yanına gidip onun yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. O sırada polisler gelir. Ferit, polislere karısını görmediğini söyleyip onu korur.

Kalp Yarası 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferit Ayşe’nin Masum Olduğuna İnanacak…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yıldız Kumru'yla Çağatay'ın İlişkisini İfşa Ediyor

Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Kumru’yla Çağatay’ın İlişkisini...

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Yasak Elma, 117. yeni bölümüyle 25 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yıldız, Çağatay’la Kumru’nun...
Enes Batur'dan Okan Bayülgen'e Cevap Gecikmedi

Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e Cevap Gecikmedi