Magazin Haberleri > Sosyete > Kalbi yavaş atan bebeği için dua isteyen Siren Ertan’dan kötü haber geldi!

Kalbi yavaş atan bebeği için dua isteyen Siren Ertan’dan kötü haber geldi!

Kalbi yavaş atan bebeği için dua isteyen Siren Ertan’dan kötü haber geldi! Siren Ertan, bebeğini kaybetti. Siren Ertan, acı haber karşısında neler yaşadı? Detaylar haberimizde…


Son dakika: 47 yaşında hamile kalan Siren Ertan’ın bebeği tehlikede! Sevenlerinden dua istedi…

Siren Ertan’dan kötü haber: Bebeğini kaybetti!

Sosyetenin önde gelen isimlerinden Siren Ertan, altı haftalık hamileydi. Ertan’ın bebeğinin kalbi yavaş atıyordu. Bu nedenle sevenlerinden dua istemiş, bebeğinin hayata tutunmasını dilemişti. Ancak, “minik bezelyem” diye seslendiği bebeğini kaybetti. Siren Ertan kötü haberi de sosyal medya hesabından paylaştı.

Siren Ertan kimdir?

İşte Siren Ertan’ın bebeğinin öldüğünü duyurduğu o paylaşımı

Hamileliğim dün sabah basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları yağmasaydı henüz sizinle paylaşmayı düşünmüyordum. Bezelyem daha 6.5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyemdi ya. Korkum çok ama çoktu. Evet dün bebeğime yazmak, endişemi sizinle paylaşmak beni biraz rahatlattı ama ne kadar çok insanı üzmüşüm. Ne çok yaşadığımın benzerini yaşayan varmış. Yaralarınızın kabuğunu kaldırdığım için özür dilerim. Hoş pek kolay kapanmayacak bir yara ya bizimkisi. Ben de sizin için dilerim ki inşallah acınız azalsın. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelmiş olsun. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmesinler hayırlısıyla yavrularına kavuşsunlar..

Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle. Sizi daha da çok üzecek bu ama yazdıklarınızdan anladım ki size de haber vermeliyim. Ne içten yazmışsınız, nasıl dualar etmişsiniz. Tüm gün ofisimi de aramışsınız, dualar yazdırmışsınız. Herkese tek tek çok teşekkür ederiz. Allah bizim için ettiğiniz duaları sizin iyiliğinize saysın inşallah..

Ve arkadaşlarım; acım o kadar büyük ki telefonu açamıyorum, mesajlarınıza bakamıyorum. Telefonum sessizde. Yüzlerce whatsapp ınızın hepsine bakacağım ama biraz zamana ihtiyacım var. Çünkü şu an içimde öyle bir boşluk var ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Halim de yok. Kısaca size diyeceğim ki iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız!

Merak etmeyin yine güçleneceğim, yine gülümseyeceğim. Eşimle yine deneyeceğiz. Evet belki çok geç kaldım yaşım 46.5 ama hayat hiç plan yaptırmıyorki. Çocuk sahibi olma sevdamdan hiç vazgeçmedim geçemedim biliyorum geçemeyeceğim de. Allah’ım inşallah nasip eder. İnşallah dualarımız birleşir bize ışık olur, yol olur. Şimdi sizden ricam artık bunu konuşmayalım olur mu?


PS:Üç beş vicdansız kötü kıskanç insanın yorumuna takılmayın, kızmayın. Böyle bir konuda bile sorgulayacak bir şey buluyorlar ya sadece acımalı onlara…

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir