Ana SayfaÜnlülerKadir Doğulu: "2 Zıt Kutuptuk, Biraraya Geldik Bir Kıvılcım Çıktı!"

İlgili Postlar

Kadir Doğulu: “2 Zıt Kutuptuk, Biraraya Geldik Bir Kıvılcım Çıktı!”

Başarılı oyuncu Kadir Doğulu, Eko Türk’de izlenilen Özlem Kaymaz’ın “Hayata Özlem” adlı programı’nın canlı yayın konuğu idi. Özlem Kaymaz ile Kadir Doğulu, yaşama dair konularla yaklaşık 1 saat boyunca devam eden bir canlı yayına imza attılar. Kadir Doğulu neler söyledi? Çarpıcı açıklamanın Detayları Haberimizde..

Kadir Doğulu Eski Sevgilisi Hande Yener Hakkında Bakın Neler Söyledi!..

Kadir Doğulu: “2 Zıt Kutuptuk, Biraraya Geldik Bir Kıvılcım Çıktı!”

Kadir Doğulu, Eko Türk’de Özlem Kaymaz’ın “Hayata Özlem” Programı’nın canlı yayın konuğu oldu. Özlem Kaymaz ve Kadir Doğulu, hayata dair konularda 1 saat süren bir canlı yayın gerçekleştirdiler.

Kadir Doğulu: “Biliyordum Ama Söyleyemedim!”

Programcı Özlem Kaymaz, Kadir Doğulu’ya eşi Neslihan Atagül için “ruh ikiziyiz” ifadesini sordu… İşte Kadir Doğulu’nun merak edilen yanıtının açıklaması ise şöyle;
“Ruh olarak düşünce yapısı olarak aynıyız… O Karadenizli, ben Akdenizliyim. Zıtlıklıklarla karşılaştık ve zıtlıklar birbirini çekti. Onu ilk gördüğümde, ilk göz temasında evleneceğimizi biliyordum ama söyleyemiyordum… Neslihan beni daha iyi bir insan yaptı. Daha adil, daha dürüst yaptı… Daha kendini bilen bir insan yaptı…  Neslihan benim gibi birisi olsa istemezdim. Benim gibi birini taşıyamazdım. 2 zıt kutuptuk; biraraya geldik bir kıvılcım çıktı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler