Ana SayfaDizilerKadın Dizisi 78. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şirin'in Katil Olduğu Ortaya Çıkıyor!

İlgili Postlar

Kadın Dizisi 78. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şirin’in Katil Olduğu Ortaya Çıkıyor!

Fox Tv ekranlarının salı günleri izleyiciyi ekranlara kilitleyen sevilen dizisi Kadın, 78. yeni bölümüyle 14 Ocak salı günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde; Nazlı ile Arif’in arası düzelir. Tüm aile birlikte yeni yılı kutlamak için birbirlerine hediyeler alır ve bir araya gelir. Ancak Şirin’i aralarına almazlar. Şirin, evde bulduğu Bahar ile Arif’in attıkları zannettiği silahı alıp onların gecelerini berbat etmeyi başarır. Dizinin yeni fragmanında; Arif, Şirin’in tüm konuşmalarını telefonuna kaydediyor. Şirin’in katil olduğu ortaya çıkıyor.

Şirin’in Katil Olduğu Ortaya Çıkıyor!

Kadın dizisinin 78. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Şirin yine yapıyor yapacağını. Yeni yılı mutlu bir şekilde kutlamaya hazırlanırken Şirin’in çığlıklarıyla geceleri berbat oluyor. Şirin, evine giren hırsıza daha yeni birini öldürdüğünü söylüyor. Arif, duydukları karışsında şok oluyor. Hastanede Sarp’ın serumunu çektiğini söyleyen Şirin, Arif’e söylediklerini ispat edemeyeceğini söylüyor. Ancak Arif, onun tüm konuşmalarını telefonuna kayıt ediyor. Aile oturup Şirin’in mutlaka hastaneye yatması konusunda hem fikir oluyor.

İşte Kadın 78. bölüm 2. fragmanı…..

KADIN DİZİSİ 77.  BÖLÜM ÖZETİ!

Bahar ile Arif arasındaki kırgınlık biter. İkili tekrar bir araya gelmeye karar verir. Bahar, Ari’in kendisine hediye ettiği kolyeyi takarak cevabını vermiş olur. Arif, Bahar’ın başının belada olduğunu anlar ve ona yardım eder. Enver, evde bir silah bulur. Bahar ile Arif ise silahı alıp apar topar denize atmak için yola düşerler. Kimseye görünmeden denize atmak için hayli uğraşırlar.

Deniz kıyısında sohbet ediyormuş gibi yapıp, sonra silahı denize atarlar. Ama Şirin, yine yapıyor yapacağını ve o silahı babasından önce bulup başka bir paketle değiştirir. Silahı da yanına alır. Arif ile Bahar ise Şirin’in silahı sakladığından habersiz silahtan kurtulduklarını düşünüp rahatlarlar. Şirin elindeki silahla yine ne kötülük düşünecek? Tüm bu olaylar Bahar ile Arif’i bir birlerine yakınlaştırır.

Bahar ile Ceyda, çocukların hediyelerini alıp hazırlar. Nisan ile Doruk, hediyelerini hem merak eder ve açmak için sabırsızlanır. Enver de yiyecek tabakları hazırlayıp Bahar’a gider ve Şirin’i çağırmaz. Arif’te hediyelerini alıp Bahar’a gider. Şirin tek başına kalır. Yaptığı kötülüklerden artık kimse ona güvenmez. Herkes mutlu bir şekilde yeni yıla girmeye hazırlanırken gelen gürültüyle irkilirler.

 Kadın Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler