Ana SayfaDizilerKaderimin Oyunu 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nergis ile Uğur'un DNA Testi...

İlgili Postlar

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nergis ile Uğur’un DNA Testi Sonuçları Ne Çıkacak?

Star Tv’nin sevilen dizisi Kaderimin Oyunu, 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nergis, babasının annesini öptüğünü görüyor ve onların barışmalarını istiyor. Mahir’in, annesinin yanında olmasına tahammül edemiyor. Helin, bir yemek organize ediyor. Orada Mahir ile tanıştıkları gün çektirdikleri fotoğrafı getirtiyor. Ayrıca Mahir’in Asiye’ye aldığı yüzük sürprizini de açıklıyor. Necmi, Asiye’nin yerini bulup karşısına çıkıyor. Kaderimin Oyunu 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Nergis ile Uğur’un DNA testi sonuçları ne çıkacak?

Cuma Dizileri 2021

Nergis ile Uğur’un DNA Testi Sonuçları Ne Çıkacak?

Kaderimin Oyunu 6. bölüm 1. fragmanında; Necmi, Asiye’den para koparmak için geliyor. Onları polise vermekle tehdit ediyor. Mahir, durumu öğrenip Necmi’yle konuşmaya gidiyor. Zahide ile Raci, Uğur ile Nergis’e gizlice DNA testi yaptırıyor. Testin sonucunu Harun’a veriyorlar. Harun, zarfta yazan sonucu okumaya başlıyor. Asiye, nefesini tutup olacakları bekliyor.

İşte Kaderimin Oyunu 6. bölüm 1. fragmanı…

KADERİMİN OYUNU 5. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Cemal, Asiye’yle korulukta buluşuyor. Asiye’ye hala onu sevdiğini söyleyip öpüyor. Nergis, annesi ile babasını görüyor ve onların barışacaklarını düşünmeye başlıyor. Bu arada artık annesinin yanında Mahir’i görmekten rahatsız oluyor. Babasının yanında da Helin’i görmeye dayanamıyor.

Harun, Mahir’i şirketin finans müdürü yapıyor. İlk toplantıda Mahir, sözleşmelere imza atmıyor. Başka firmalardan da fiyat alınması gerektiğini söylüyor. Raci’nin, iş yerinde kumar oynattığı görüntülerini Harun görmeden Nedret siliyor. Ama oğlunu da bu konuda uyarıyor.

Helin, bir yemek organize ediyor. O yemeğe Asiye ile Mahir’i de davet ediyor. Asiye, gelmek istemiyor. Ancak Mahir’i de kırmak istemiyor. Nergis, babasıyla konuşuyor ve ona annesiyle barışmasını birlikte uzaklara gitmek istediğini söylüyor. O ise, öyle bir şey olamayacağını sadece onlara yakın olmak istediğini söylüyor.

Nergis, Helin’in odasına girip onun akşam yemeğinde giyeceği elbiseyi rujla boyuyor. Helin, elbisesini boyayanın Ahmet olduğunu zannedip ona kızıyor. Asiye, bunu kızının yaptığını anlayıp ona çok kızıyor. Yemekte aile bir araya geliyor. Helin, Cemal’le tanıştıkları ilk günün fotoğrafını büyütüp oraya getirtiyor ve kocasına sürpriz yapıyor.

Asiye, evliyken Cemal’in Helin’le birlikte olduğunu anlayıp çok üzülüyor. Helin daha sonra Mahir’in Asiye’ye aldığı yüzüğü verip onun takmasını istiyor. Bu seferde Cemal onları kıskanıyor. Helin ile Cemal dansa kalkıyor. Helin abisiyle dans etmek isteyince Asiye’yle Cemal dans etmek zorunda kalıyor.

Necmi, dergide Uğur’un fotoğrafını görüp tanıyor ve Amasya’dan kalkıp onların yerini buluyor. Tam da yemeğin ortasına alkışlayarak içeri giriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler