Ana SayfaDizilerKaderimin Oyunu 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye Oyuna Devam Etmek Zorunda...

İlgili Postlar

Kaderimin Oyunu 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye Oyuna Devam Etmek Zorunda Kalıyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Kaderimin Oyunu, 13. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Gülsüm, Asiye’nin Cemal’le ilişkisi olduğunu zannediyor. Asiye, gerçekleri ona anlatmak zorunda kalıyor ve ona, Mahir’e gerçekleri anlatmak için söz veriyor. Nedret, Necmi’yle Nergis’in konuşmalarını duyup Amasya’ya gidiyor. Orada, Asiye’nin arandığını öğreniyor. Bu arada Cemal, Helin ile evliliğine son verip Asiye ve çocuklarıyla yeni bir hayat kurma planları yapıyor. Nedret’in gerçekleri öğrenmesi dengeleri değiştiriyor. Kaderimin Oyunu 14. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Asiye, oyuna devam etmek zorunda kalıyor.

Cuma Dizileri 2021

Asiye Oyuna Devam Etmek Zorunda Kalıyor!

Kaderimin Oyunu 14. bölüm 1. fragmanında; Cemal, Helin’e her şeyi anlatmak için buluşmaya gidiyor. Nedret, Asiye’ye Amasya’ya gidip onun cinayetten polislerin aradığını öğrendiğini söylüyor. Asiye, hemen Cemal’i arayıp Helin’e konuşmamasını istiyor. Cemal, Helin’le konuşacak mi?

İşte Kaderimin Oyunu 14. bölüm 1. fragmanı….

KADERİMİN OYUNU 13. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Gülsüm, Asiye’nin Cemal diye sayıkladığını gördükten sonra onların ilişkileri olduğunu düşünüyor. Sonra parçaları birleştirip bu durumdan emin oluyor. Asiye’ye, bir şey söyleyemiyor ama ona tavır alıyor. Harun, Zahide’nin bodrum kata indiğini görüp onu takip ediyor. Raif, Zahide’yi karşında görünce şaşırıyor. Zahide, kocasının başka bir kadınla olmadığı için mutlu oluyor.

Harun, Zahide’nin arkasından gittiği yerde Raif’in kumarhane işlettiğini görüyor. Hemen oğlundan orayı boşaltmasını istiyor. Raif, Zahide yüzünden babasına yakalandığı için karısına çok kızıyor. Eve geldikten sonra Harun, Raif’ten bunun hesabını soruyor. Raif, Mahir’in de bu durumu bildiğini söylüyor. Mahir, bildiğini ama onun kendisini tehdit ettiğini söylüyor.

Raif, Mahir’in çocuklarının ondan olmadığını bildiğini açıklıyor. Mahir, doğru olduğunu ama Asiye’nin küçük oğlunun babasını hiç görmediği için kendisini baba bildiğini onun için bu yalanı devam ettirdiğini açıklıyor. Harun, Raif’i affetmiyor. Raif, otelde kalmaya başlıyor. Gülsüm Asiye’ye, onunla Cemal’in ilişkisini bildiğini söylüyor.

Asiye, Gülsüm’e gerçekleri anlatmak zorunda kalıyor. Gülsüm, herkese gerçekleri anlatacağını söyleyince Asiye, Mahir’e gerçekleri anlatmaya söz veriyor. Cemal ile Helin, evliliğini kurtarmak için terapiye gidiyor. Cemal, doktorla konuştuktan sonra Helin’i daha fazla üzmek istemiyor. Ama Helin, Cemal’in olumsuz konuşmasına bile izin vermiyor.

Asiye, Cemal’le buluşup ona Gülsüm’ün gerçekleri bildiğini Mahir’e gerçekleri anlatacağını söylüyor. Cemal, gözünü kararttığını ve evliliğini bitirip onlarla birlikte yeni bir hayat kurmak istediğini söylüyor. Asiye ona, bunu göze alıp almadığını soruyor. O alacağını söylese de Asiye, ona güvenemiyor.

Nedret, Amasya’ya gidip Asiye’yi araştırıyor. Asiye’nin düzgün biri olduğunu, onun kocasının hayırsız olduğunu onu iki çocukla bir başına bırakıp gittiğini öğreniyor. Nedret, Asiye’nin evinde bir ceset bulunduğunu ve bunu polislerin araştırdığını söylüyor. Dönüşte Nedret, Cemal’le karşılaşıyor. Ona Asiye’yi sevdiğini ve artık oyunun bittiğini söylüyor.

Daha sonra Nedret, Asiye’yle konuşuyor ve onun bir adam öldürüp polisten kaçtığını öğrendiğini söylüyor.

Kaderimin Oyunu 13. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemal Nedret’e Artık Oyunun Bittiğini…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler