Ana SayfaDizilerKaderimin Oyunu 13. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemal Nedret'e Artık Oyunun Bittiğini...

İlgili Postlar

Kaderimin Oyunu 13. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemal Nedret’e Artık Oyunun Bittiğini Söylüyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Kaderimin Oyunu, 13. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Asiye, Cemal’in kendisinin eski kocası olduğunu Gülsüm’e itiraf etmek zorunda kalır. Gülsüm, bu gerçekleri anlatacağını söyler. Harun, Raci’yi kumarhanede basar. Raci, kendisini kurtarmak için o çocukların Mahir’den olmadığını söyler. Cemal, Asiye’yle konuşup ona gerçekleri herkese anlatacağını söyler. Kaderimin Oyunu 13. bölüm ön izleme yayınlandı. Cemal Nedret’e, artık oyunun bittiğini söylüyor.

Cuma Dizileri 2021

Cemal Nedret’e Artık Oyunun Bittiğini Söylüyor!

Kaderimin Oyunu 13. bölüm ön izlemesinde; Nedret, Cemal’i gayet neşeli bir şekilde görüyor. Ona ne olduğunu soruyor. Oda, artık oyunun bittiğini söylüyor. Nedret ona, bunu yapmamasını istiyor. Ama Cemal ona, Asiye’yi sevdiğini herkesin her şeyi bileceğini söylüyor.

İşte Kaderimin Oyunu 13. bölüm ön izlemesi…

KADERİMİN OYUNU 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Helin’in Uğur’a arabasıyla çarptığını gören Cemal, hemen onu hastaneye götürür. Asiye ile Nergis, Cemal’e sarılmış ağlarken içeri Helin ile Mahir girer. Olayın telaşından onların neden o kadar samimi bir şekilde sarıldıklarını algılayamazlar. Uğur, tedaviye alınır. Giriş yapmak için Helin, Asiye’nin çantasından Uğur’un kimliğini alır.

Kimliğin sahte olduğu söylenir. Mahir’i gören tanıdığı ona yardım edip durumu kurtarır. Onun kendisine iyiliğini unutmadığını söyler. Uğur’un, ciddi bir şeyi olmadığını öğrenilince götürülür. Helin, büyük bir suçluluk hisseder. Her şey normale dönünce Helin Asiye’ye, ona söylediği şeyi hemen Zahide’ye neden söylediğini sorar.

Oda, kendisinin kimseye bir şey söylemediğini söyleyip Zahide’nin yanına gider. Helin, Cemal’i elinde tutmak için hamilelik yalanını uydurduğunu Asiye’den değil ondan duyduğunu söyler. Onların konuşmasını duyan Cemal köpürür. Helin ile Cemal, büyük bir kavga eder.

Cemal, evden çıkıp sabaha karşı içkili bir şekilde eve gelir. Bahçede kendisini bekleyen Helin’e, hayatını mahvettiğini onun yüzünden çok sevdiği kadını terk ettiğini onun da hayatını mahvettiğini söyler. Asiye, onların konuşmalarını duyup üzülür. Ertesi gün Helin Cemal’e, o çok sevdiği aşık olduğu kadının kim olduğunu sorar.

Cemal ise, Helin’den konuyu kapatmasını ister. Gülsüm, kocasının montunun dikilmesi gerektiğini öğrenince Asiye, kendisinin halledeceğini söyler. Cemal, hemen Asiye’yi çarşıya bırakabileceğini söyleyip onunla birlikte çıkar. Yağmur yağınca Cemal’in aklına eski günleri gelip Asiye’nin ıslanmasına neden olur.

Mahir’in barda dertleştiği Zuhal, ailenin yakını çıkar. Zuhal ile Mahir, evde karşılaşınca ikisi de zor anlar yaşar. Mahir, Zuhal çıkarken peşinden gidip konuştuklarının aralarında kalmasını ister. Zuhal, Mahir’e onun evli olmadığına sevindiğini söyler.

Asiye hastalanır. Nergis, hemen Mahir’e haber verir. O doktor getirene kadar Asiye, Cemal’in ismini vererek sayıklamaya başlar. Gülsüm, onların aralarında bir şeyler olduğunu düşünmeye başlar.

Kaderimin Oyunu 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemal Gerçekleri Anlatmaya Karar Veriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler