Ana SayfaDünyaJohnny Depp ve Avukatı Camilla Vasquez Aşk Mı Yaşıyor?

İlgili Postlar

Johnny Depp ve Avukatı Camilla Vasquez Aşk Mı Yaşıyor?

Çekişmeli bir şekilde süren ve her duruşmada yeni bir iddia gündeme gelen Amber Heard-Johnny Depp davasında şaşırtıcı bir detay ortaya çıktı. ‘Johnny Depp ve avukatı Camilla Vasquez aşk mı yaşıyor?’ iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü ki beden dili uzmanlarına göre Depp ile avukatı Camilla Vasquez arasındaki samimiyetin sebebi çok başka. İşte detaylar;

Yeni İddialar

2015 yılında evlenip 2017 yılında ayrılan Johnny Depp ile Amber Heard arasında aylardır süren dava, tüm dünya tarafından en çok merak edilen konulardan biri haline geldi. Sürekli beklenmedik gelişmelerin yaşanması ise davanın boyutunu giderek değiştiriyor. Son günlerde sosyal medyada yayılan tuhaf bir söylenti de bunlardan biri. Söylenti, Johnny Depp’in dava süreci boyunca yanında olan avukatları Benjamin Chew ve Camilla Vazquez ile ilgili. Johnny Depp’in avukatlarından Camilla Vasquez, son günlerde herkesin bildiği bir isim haline geldi. 37 yaşındaki başarılı avukatın bir yandan kürsüde oldukça zorlayıcı savunmalar yapması, bir yandan da müvekkili Johnny Depp’e karşı oldukça samimi davranması, davayı yakından takip edenlerin dikkatinden kaçmadı.

Johnny Depp ve Avukatı Camilla Vasquez Aşk Mı Yaşıyor?

Duruşma sırasında ara ara Vasquez’in Depp’e destekleyici bir şekilde gülümsediği ve hatta mahkeme salonunda ona sarıldığı görülüyor. Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar tarafından Vasquez’in duruşma sonrası adliyeden çıkarken gösterdiği tavırları Depp ile aralarında romantik bir ilişkinin olabileceği spekülasyonlarını doğurdu. Ancak biraz dikkatli bakınca ikili arasında romantik bir ilişkiden çok daha fazlası olduğunu görmek mümkün. Johnny Depp ile Camilla Vasquez arasında herhangi bir romantik ilişki yok. Çünkü Vasquez’in zaten bir süredir devam eden ciddi bir ilişkisi var. Tüm söylentiler sonucunda Vasquez ve Depp arasındaki görünür samimiyeti inceleyen beden dili uzmanları ise konuya bambaşka bir açıklık getirdi.

“Daha Samimi Göstermek İçin Yapılıyor”

Ünlü beden dili uzmanı Judi James, ikili arasındaki samimi görüntülerin bir sebebi olduğundan oldukça emin. James’e göre Vasquez’in tavırları Depp’i daha sevimli göstermek için kurgulanmış. James’e göre Depp’in gerçek hayranları için onu romantik bir film havasında izlemek oldukça önemli bir nokta. İkilinin flörtten farksız olmayan tavırlarının altında Depp’in hayranlarının algısını diri tutmak yatıyor olabilir.

Avukat Vasquez’in samimi tavırlarına karşılık Depp’in kulağına fısıldayan ve samimiyetini karşılıksız bırakmayan tavırları ise yine James’e göre aktörün nazik ve çekici görünmesini sağlayan davranışlar. Uzmanlara göre mahkeme salonunda ve dışarıda, kameraların olduğu her yerde çekilmiş samimi görüntüler, Johnny Depp’le ilgili iddiaları çürütmek için sergilenen bir şovdan farksız. Tüm bunların özellikle Amber Heard’in kürsüde eski eşine karşı yönelttiği ‘şiddet uygulayan ve sert mizaçlı Johnny Depp’ algısıyla tezatlık oluşturması için kurgulanmış olması oldukça muhtemel.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler