Ana SayfaKültür ve SanatMüzikİsmail Türüt' den Vur Emri!...

İlgili Postlar

İsmail Türüt’ den Vur Emri!…

Karadeniz müziğinin süper star ismi sanatçı İsmail Türüt, yepyeni teklisiyle gündem yarattı. Yaptığı eserler ve müziğiyle her daim konuşulan usta sanatçı İsmail Türüt, Azerbaycan için seslendirdiği “Vur Emri” isimli eseriyle herkesin takdirini topladı. İşte Detaylar..

İsmail Türüt’ den Vur Emri!…

Söz ve müziği İsmail Türüt imzası taşıyan “Vur Emri” isimli eserin aranjörlüğünü Seçkin Özer üstlenirken, başarılı yönetmen Yekta Özbilen tarafından özel görüntülerle birde klip çekildi. Azerbaycanlı sevenleri tarafından büyük bir mutlulukla kabul edilen eser Azerbaycan medyasında da geniş yer buldu.

“Bu Eser Benim Gururumdur”

Azerbaycan’ın girdiği savaşa kendi uslubunca notalarda yaklaşan Oflu sanatçı İsmail Türüt “Bu eser benim gururumdur” dedi. Milliyetçi yönüyle bilinen ve tanınan Karadeniz müziğinin efsane isimleri arasına girmeyi de başaran İsmail Türüt, yaptığı eserle Azerbaycan halkına da büyük moral oldu. Pandemi dolayısıyla geç kalmış bir eser olarak nitelendirdiği “Vur Emri” hak ettiği yeri buldu ifadesinde bulunurken, virüs nedeniyle oluşan sıkıntılı süreç sonrası ilk işinin Azerbaycan ziyaretine gitmek ve kucaklaşmak olduğu vurgusunu da yaptı.

İşte İsmail Türüt’ den ‘Vur Emri’ Klibi…

https://www.youtube.com/watch?v=g9GSnTN7y2o

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler