Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa Ünlüler İrem Sak İle Uraz Kaygılaroğlu Arasında Sular Durulmuyor!!!...

İrem Sak İle Uraz Kaygılaroğlu Arasında Sular Durulmuyor!!!…

-

Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Dönerse Senindir filmindeki rol ortağı güzel oyuncu İrem Sak arasında sular durulmuyor. Ünlü ikili arasında da daha önce İrem Sak’ın yılan şeklindeki küpeleri gerileme sebep olup sosyal medyada bir tartışma yaşanmıştı. Detaylar Haberimizde..Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu Flörtü 2 Yemekte Bitti!

İrem Sak İle Uraz Kaygılaroğlu Arasında Sular Durulmuyor!!!…

Şimdilerde Ünlü kişilerin ilişkileri, arkadaşlıkları içinde bulunduğumuz çağda artık sosyal medya hesapları üzerinden takip ediliyor.

İrem Sak Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya sayfasından eski rol arkadaşı güzel oyuncu İrem Sak’ı sildi. Güzel oyunca ise buna karşılık Uraz Kaygılaroğlu’nu takipten çıkardığı görüldü.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

İrem Sak; “Keşke Bana Küssen”

Ünlü ikili arasında daha öncesinde de sosyal medya platformundan enteresan bir mesajlaşma olayı yaşanmıştı. Yakışıklı oyuncu, İrem Sak’ın yılan küpeli bir paylaşımına “Kalbinin güzelliği küpelerinize yansımış” mesajını yazmıştı. İrem Sak da, bu mesaj üzerine “Arkandan çok konuşuyorum, keşke bana küssen” ifadeleriyle karşılığını vermişti.

İrem Sak’tan Bomba Estetik İtirafları!.. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Boncuk Ailesini Zehirleyip Öldürecek Mi

Kırmızı Oda 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Boncuk Ailesini Zehirleyip Öldürecek...

0
Tv 8'in sevilen büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 21. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kumru, seansta Yavuz'un kendisini sürekli...