Ana SayfaDedikoduİrem Derici: Biz Böyle İyiyiz

İlgili Postlar

İrem Derici: Biz Böyle İyiyiz

İlişkilerine yeniden bir şans veren İrem Derici ve Cem Belevi çifti dün Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı görüntülendi. Mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici “Biz böyle iyiyiz” dedi. İşte ünlü çiftin o açıklamaları;

İrem Derici Cem Belevi’ye Aşkını Haykırdı

Cem Belevi ile aşk iddialarını sorduğumuzda ise güzel şarkıcı, “Daha ne yapayım karlara sevdiğimi mi yazayım. Gerçekten çok seviyorum” diyerek aşkını haykırdı. Oldukça kilo veren ve düzgün fiziği ile düşman çatlatan ünlü şarkıcı,” Sadece aşık olunca kilo veriyorum. 38 beden oldum. Çünkü aşığım” dedi. “Seni üzen ölsün” diye bağıran bir seyirciye Derici, “gebersin aşkım çok haklısın” diyerek hayranlarıyla şakalaştı.

Tek taş şarkısını söylerken şarkının hikayesini sevenleriyle paylaşan Derici, “Zamanında tek taşımı kendim aldım. Ünlü olunca ilk konser paramla güzel bir para kazandım. ‘Tek taş alayım’ dedim. Çünkü benim bütün arkadaşlarım hayatları boyunca meraklıydı. Aldım kendime takamıyorum. Çakma şeyler bende güzel duruyor bunlar bende emanet duruyor. Bir gün taşındım eşyalarımı yerleştiriyorum baktım bu yüzük. ‘Bunu satarım’ diye düşünürken bir mail geldi. İrem’cim bu şarkıyı senin için düşündüm bir dinle beğenirsen al yazıyordu. Totem yaptım alacağım. 2017 yılında tek taş 30 bin ediyordu, tek taşın parasıyla şarkının sözü, müziği, aranjesi hepsini yaptırdım. Şarkı da bana uğurlu geldi. Parmağıma takamıyorum ama Youtube’da 100 milyona yaklaştı” diyerek anlattı.

Cem Belevi & İrem Derici Düeti ‘ Gazino Gecesi Konsepti ‘ İle Müzikseverlerin Huzuruna…

İrem Derici: Biz Böyle İyiyiz

İrem Derici ve Cem Belevi çifti önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Derici, “Bergen” filmini izlediklerini söyledi: “Hâlâ filmin etkisindeyim. Ağlamaktan gözlerim şişti.”

İrem Derici, “Evlilik planınız var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bunu yaparız, bu sefer ‘çocuk’ dersiniz. Benim çocuk özlemim yok. Biz böyle iyiyiz, Allah bozmasın.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler