Ana SayfaÜnlülerİrem Derici Ajda Pekkan Oldu…

İlgili Postlar

İrem Derici Ajda Pekkan Oldu…

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, üç ayı aşkın bir süredir her gece 00.30 civarında instagram canlı yayını açıp karantina günlerinin en eğlenceli ve yaratıcı işine imza atmaya devam ediyorlar. 1000 kişilerle başlayan ‘Mücbir Sebepler’ adını verdikleri canlı yayın serisi, 100 binlere dayanmış durumda. İrem Derici önceki akşam ‘Mücbir Sebepler’e “Ajda Pekkan” görüntüsü ile bağlanarak sosyal medya’yı salladı. İşte Detaylar..

İrem Derici’nin Cinsel Hayatını Birde Şarkı Sözüyle Dinleyin!

İrem Derici Ajda Pekkan Oldu…

Gülse Birsel, Boran Kuzum, Alina Boz, Hasibe Eren, Sarp Apak ve daha pek çok ünlü isim yayını izlerken yorumlarını eksik etmiyorlar. İrem Derici hemen her gece makyajıyla hazır bir şekilde yayında oluyor. Ezgi Mola Melikşah Altuntaş ‘a çat kapı güllaç da getirebiliyor, yayına Serdar Ortaç da bağlanabiliyor. Sarp Apak ve Alican Yücesoy’un kulakları mutlaka çınlatılıyor. Daha birçok ünlü isimler yayınlara konuk da oluyor. Yalnız bu yayınların bir kuralı var: Ansızın yayından atılabilirsiniz! Alınmaca yok.

İrem Derici kimdir?

İrem Derici’den Eğle Güzelim..

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş önceki gece ‘Mücbir Sebepler’ de yine ünlüler geçici yaptı. Programın her geceki daimi konuğu İrem Derici özel bir prodüksiyonla Ajda Pekkan ‘ın 1996 yılında çektiği “Eğle Güzelim” klibindeki birebir görüntüsüyle yayına katıldı.

Saçından, takılarına kadar birebir Ajda Pekkan olan İrem Derici yayında Canlı olarak “Eğle Güzelim” şarkısını seslendirdi.

Önceki gece yaptığı show ile sosyal medya gündeminin en çok konuşulanı olan İrem Derici ‘nin hayranlarının Ajda Pekkan ‘ın görüntüsünü yan yana getirdikleri video binlerce yorum aldı…

İrem Derici’nin Hesabına Para Yağdı..Bakın O Nereye Harcadı!

İşte İrem Derici Ajda Pekkan;

İrem Derici Ajda Pekkan
İrem Derici Ajda Pekkan
İrem Derici Ajda Pekkan
İrem Derici Ajda Pekkan
İrem Derici Ajda Pekkan
İrem Derici Ajda Pekkan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler