Magazin Haberleri » Ünlüler » İdo Tatlıses’in dekolte yüzünden ayrıldığı Yasemin Şefkatli iddialı paylaşımlara başladı!

İdo Tatlıses’in dekolte yüzünden ayrıldığı Yasemin Şefkatli iddialı paylaşımlara başladı!

İdo Tatlıses ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Yasemin Şefkatli, ayrılığı ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeye başladı. İdo Tatlıses ile dekolte krizi yaşayan ve ayrılan Yasemin Şefkatli, cesur pozları ile dudak uçuklattı. Detaylar haberimizde…


İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ayrılığının perde arkasında yatan gerçekler neler?

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ayrılığı

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, geçtiğimiz günlerde yaşadıkları büyük aşkı noktaladı. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmekle kalmayıp, birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını da silen ünlü çift, büyük aşkın sonuna geldi.

İdo Tatlıses kimdir?

Yasemin Şefkatli’den cesur poz

İdo Tatlıses ile ayrılan model Yasemin Şefkatli, cesur pozlar paylaşmaya başladı. Tatlıses ile birlikte olduğu zamanlarda paylaşımlarına dikkat ettiği gözlenen Şefkatli, ayrılık sonrasında iki poz paylaştı. İkisi de birbirinden iddialıydı.

İdo Tatlıses’in Aşkını Haykırdığı Yasemin Şefkatli Kimdir?

İşte Yasemin Şefkatli’nin ayrılık öncesi ve sonrası paylaşımları (ilk iki poz ayrılık sonrasına ait)

Kıskançlık krizi

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, ayrılık haberinin hemen öncesinde kıskançlık haberleri ile gündeme gelmişti. Yasemin Şefkatli sosyal medya hesabından göğüs dekolteli bir paylaşımda bulunmuş, sevgilisinden veto yiyince paylaşımını kaldırmıştı. Ayrılığa, bu pozun neden olduğu iddia ediliyor.

İdo Tatlıses, ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım ile duyurmuştu:

İçinde bulunduğum şu anki süreç ile ilgili bir açıklama yapmanın hem benim için hem değerli medya mensupları ve sevenlerim için faydalı olacağını düşündüm. Her güzel şeyin sonu varmış. Belki de Allah’ın bize en büyük hediyesi, her şeyi sonlu yaratması. Ben de çok güzel bir hikayenin çok değerli bir ilişkinin sonuna geldim. Böylesi güzellikleri yaşamama sebep olan güzel bir birlikteliği sonlandırmak tabi ki kolay değil ama hayat devam ediyor. Birçok insan bu birlikteliğin sonlanmasıyla ilgili olarak kendi anlam dünyalarından kaynaklı farklı düşünceler ortaya atacaktır hatta daha şimdiden böylesi düşünceler dillendirilmeye başlandı. Bu durumu çok normal karşılıyorum. Ancak bunlara itibar etmemek gerektiğini de belirtmeliyim.


Biz Yasemin’le ortak bir karar alarak bu ilişkiyi sonlandırdık. Hepsi bu. Nasıl ki bir ilişki devam ederken çok değerliyse o ilişki bittiğinde de o ilişkinin hatırasının ve iki insan arasında yaşanılan mutlulukların da değerli olduğunu unutmamak lazım. Biliyorum günümüzde genellikle ilişkilerin yüzeysel yaşanmasından dolayı, biten bir ilişki sonucu o ilişkiyi yaşayanların birbirlerini nefret objesi olarak görmesi sıradanlaşmış durumda. Bu durumun çok da doğru olmadığını düşündüğümü belirterek biten bu güze ilişkiye aynı ezber kalıplarla yaklaşılmaması gerektiğini öncelikle değerli medya mensupları ve sevenlerimden rica ediyorum.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı Dinlemedi

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandıran Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ortak arkadaşlarının düğün töreninde pişti oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir