teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduİbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses'den Gündem Sarsacak Taciz İtirafı!..

İlgili Postlar

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sarsacak Taciz İtirafı!..

Geçtiğimiz hafta aralarında Ev verme polemiği oluşan  Dilan Çıtak Tatlıses ve sanatçı babası İbrahim Tatlıses arasında bir türlü sular durulmuyor. Geçtiğimiz gün magazin gazetecileriyle sohbet eden genç şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, yaptığı çarpıcı itirafla şoke etti. Dilan Çıtak Tatlıses’den Taciz İtirafı Geldi.. Detayları Haberimizde..

İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’a Bomba Cevabı!

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’den Gündem Sarsacak İtiraf!..

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, önceki akşam nişanlısı Levent Dörter ile Cihangir’de yürürken magazincilerin objektiflere yansıdı. Kendisine ev hediye edeceğini açıklayan sonrasında ise vazgeçtiğini öne süren genç şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, İbrahim Tatlıses hakkında şoke edici itiraflarda bulundu. Dilan Çıtak Tatlıses’den Taciz İtirafı Geldi..

“Yüzüğümle Araba Alınmaz Ama Beni Mutlu Etti”

Yaz sonunda yeni albümü çıkacağı için hazırlıklar yaptığını açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses, “Öncelikle eylül ayında çıkacak olan albümüm için hala hazırlık yapıyorum. Aranjesi, kayıtları, stüdyo zamanı, düzenlemeler… Onlarla uğraşıyorum” şeklinde açıkladı..

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın hazırlamış olduğu özel haberine göre; parmağındaki yüzüğü ile dikkatleri üzerine çeken genç şarkıcı, “Yüz bin Euro’ya aldık, zenginlik böyle bir şey işte’ dermişim… Levent, bunu daha önce yaptırmıştı. Bu ikinci yüzük, hediye etti. Öyle çok bir şey değil yani bununla araba almazsın ama güzel, mutlu edici bir şey. Hoşuma gitti, sürpriz yaptı. Düğünü erteledi, bununla kendini affettirdi” şeklinde açıkladı.

“Babamın Çevresi Tarafından Taciz Edildi”

“Babanız İbrahim Bey ile aranız nasıl, sular duruldu mu?” sorusuna ise Tatlıses, şu cevabı verdi:

“Hayır, sular durulmadı. İnsanlar bana el verilmeden çıkıp, konuştum sanıyor. İki sene önce yapılan bu yanlışa şimdi canım sıkıldı, hayata geçirdim sanıyor ama insanların şunları bilmesini isterim; bunca zaman sustum, bunca zaman yapılan birçok haksızlığa boyun eğdim, birçok adaletsizliğe, işime engel olunmasına sustum… İşime o taraftan ismi lazım olmayan kişiler tarafından çok engel olunmaya çalışıldı. Babam değil ama onun çevresinden işime kadar, yapımcıma kadar arayıp taciz edildim. Hatta işimin durdurulması için ellerinden geleni yaptılar. Bunlara rağmen sustum çünkü çok fazla şey yapıldı. Bu babam tarafından değil asla ama onun çevresi tarafından yapıldı.”

İbrahim Tatlıses kimdir ?

“Babam Dolduruşa Çok Gelir Etrafı Tarafından”

“Babamın bunlardan bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Onun bu tarz şeylerden bilgisi yok. O sadece çok fazla doldurulur, çok fazla dolduruluşa gelir etrafı tarafından. İnsanlar bana bir şey yapılmadığı için ya da adaletsizlik var diye dayanamayıp, konuşmaya başladığımı sanıyor. Hayır! Ben bugüne kadar her zaman sustum çünkü umurumda değildi fakat bugün bana demek ki babam tarafından ne yapılmış, ne denmiş, nasıl bir yanlış yapılmış ki benim artık canım yanmış……”

Dilan Çıtak kimdir ?

Rica Ederim Babama Sorun!…

……..Sabrımın sonuna gelmişim, konuşuyorum. Bunu İbrahim Bey’e sorun. Hani ‘Ne olmuşta Dilan artık patlama noktasına gelmiş?’ diye. Lütfen, rica ediyorum. Babama sorun, cevabını versin fakat bu ‘Bana ev vermiyorlar, bana araba vermiyorlar, bana para vermiyorlar, bana şunu almıyorlar’ değil. Bundan dolayı konuşulmadı.”

“İnsanlara Gösterildiği Gibi İmkanlar Sunulmuyor Bana”

“‘Dilan’a ne yapıldı da Dilan artık geçmişteki ayıpları şu an gündeme getirdi?’ İşimle uğraşıldı, ben bunlarla uğraşacağım diye kendi mesleğime harcamak istediğim enerjiyi harcayamadım. ‘Dilan neden 5 senede 2 single çıkardı?’ İnsanlar ‘Tatlıses soyadı ona bir sürü imkan veriyor, Dilan’a bir sürü imkan sunuyor, yapıyor yapıyor bir türlü olmuyor’ sanıyor……..

…….Halbuki daha hiçbir şey yapmıyorum çünkü öyle insanların gördüğü, gösterildiği gibi imkanlar sunulmuyor bana. Tam tersi bir de eksi bakiyedeyim. İşime olan enerjim tükendi. Tam bir eksi bakiyedeyim, bu savaşla uğraşıyorum. İnsanlar ‘Ne güzel, soyadını da aldın, avantajlısın sen. Neden bir şeyler yapıyorsun da olmuyor?’ diyor.”

“Beni Bırakın da İşime, Gücüme Odaklanayım”

……Öyle bir şey değil, tam tersi. Artık bir beni bırakın da işime, gücüme odaklanayım. 5 senede 2 single çıkaracağıma, 5 senede 50 single çıkarayım, hak ettiğim değeri alayım. Bunları babama sorun, o cevabını versin.”

Dilan Çıtak’ın Babası İbrahim Tatlıses’e Beklenmedik Çıkışı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler