Ana SayfaÜnlülerHülya Avşar'ın Eski Aşkına Tehdit ve Şantaj Suçlaması!

İlgili Postlar

Hülya Avşar’ın Eski Aşkına Tehdit ve Şantaj Suçlaması!

Hülya Avşar’ın eski aşkına tehdit ve şantaj suçlaması! Ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın kızkardeşi Helin Avşar’ın evini gözetlediği iddiasıyla şikayetçi lduğu garson, neden Hülya Avşar’ın eski aşkı Sadettin saran’dan şikayetçi oldu? Karşılıklı iddialar neler? İşte haberimiz hakkında tüm merak ettiğiniz detaylar…

Emina’dan ‘Sadettin Saran ile aşk yaşıyor’ iddialarına kaçamak cevap

Hülya Avşar’ın Eski Aşkına Tehdit ve Şantaj Suçlaması!

Hülya Avşar’ın eski aşkına tehdit ve şantaj suçlaması! Helin avşar’ın evini gözetlediği iddiasıyla şikayetçi olduğu garson Ömer Akbaba, ünlü işadamı Sadettin Saran hakkında kendsini tehdit ve şantaja maruz bıraktığı gerekçesiyle savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Emina Jahovic, Mustafa Sandal’ı aldattı mı?

Beni İşten Kovdurttu, Ekmeğimle Oynadı. Hesabımız Bitmedi!

Helin Avşar bir süre önce evini gözetlediği iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek garson Ömer Akbaba hakkında şikayetçi olmuştu. Helin Avşar savcılığa verdiği ifade de “Mahalledeki şarküteriye giderek beni sormuş ve ‘Onunla görüşeceğiz, beni işten kovdurttu, ekmeğimle oynadı, hesabımız bitmedi’ şeklinde tehditkâr konuşmuş. Bu kişiyi evimi gözetlerken gördüm. Korunma istiyorum. Bu kişiden şikâyetçiyim.” demişti. Bunun üzerine Ömer Akbaba hakkında Helin Avşar’a 4 ay süre ile yaklaşmamasına karar verilmişti.

Helin Avşar’ın Estetiksiz Halini Görenler İnanamıyor

Kişilerin Huzur ve Sükutunu Bozma İddiası

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca şüpheli sıfatıyla ifadesine başvurulan Ömer Akbaba ise Helin Avşar’ın geçen yıl çalıştığı fırına gönderdiği “Ali” isimli kişiden dayak yediğini iddia etti. Genç adamın ifadesi sonrası hakkında, “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçundan dava açılmıştı.

Helin Avşar kimdir

Elimizde Görüntün Var

Geçtiğimiz günlerde Ömer Akbaba, Avşar ailesine yakınlığı ile bilinen işadamı Sadettin Saran’ın avukatı olduğunu söyleyen bir kişinin tehdit ve şantajına maruz kaldığını öne sürerek dava açtı.

Avşar kızları ile olan davası devam ederken Ömer Akbaba, geçtiğimiz günlerde savcılığa başvurarak Saadettin Saran’ın adamları tarafından şantaja maruz kaldığını ileri sürdü. Akbaba, “Helin Avşar ve Hülya Avşar’la aramda devam eden yargılamalar mevcuttur. Geçtiğimiz günlerde Sadettin Saran’ın avukatı olduğunu söyleyen bir şahıs yanıma geldi. Hülya Avşar’dan özür dilememi istedi. Şahsın teklifini reddettiğimde ise bana, ‘Elimizde görüntülerin var, kendini internette izlersin. Daha önce dayak da yedin. Yeniden başına gelecek’ diyerek şantaj ve tehditte bulundu” dedi.  Ömer Akbaba’nın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler