Ana SayfaDedikoduHülya Avşar Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu

İlgili Postlar

Hülya Avşar Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu

Başrolünde yer aldığı ‘Masumiyet’ dizisinin erken finalinden sonra Ayvalık’a geçen Hülya Avşar, Instagram’dan paylaştığı bikinili karesiyle sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Hülya Avşar sosyal medyada tartışma konusu oldu. İşte o fotoğraf;

Hülya Avşar: Zenginlik Kadar İnsanın Başına Gelen Kötü Bir Şey Olamaz

Hülya Avşar’ın açıklaması şu şekilde;

*Ayvalık’ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama… Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var… Çok makul bir şey olmasa da… Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem.

Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta

 Televizyonlarda 120 dakika olunca, bizim programlarımız 23.30 gibi yayınlanıyor. Ben de o saatlerde program yapmak istemediğim için, yine televizyon kurallarına karşı geldiğim için program bitti.

Hülya Avşar Yapım Şirketini Mi Bastı?

Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programını yine yapacağım. Bu programı yapmamak benim için çok ayıp bir şey. Acun’un haberi yok ama Exxen’e yapacağım. Dramatik hiçbir hatam yok. Hata ne olabilir ki? Bir insanı soymadığın sürece, hakkını girmediğin sürece, canına kastetmediğin sürece hata ne olabilir ki? Kalanlar insanlık halidir.

Yaşanan iyiyle, kötüyle her şeyle dalga geçiyorum. Ciddiye almıyorum galiba. Bana sürekli soruyorlar ‘Hayatınıza kimse girmeyecek mi?’ diye. Girmesin! Faydası ne olur? Aşk kalıyor mu, kalmıyor. Bu saatten sonra neyi paylaşacağız? Hayatta bir takım şeyleri yaşamışım. Tam hayatın keyfini çıkaracakken ne gerek var? Genç kızım var. dakika başı ondan sıkıl ayrıl olmasın.”

Hülya Avşar Sosyal Medyada Tartışma Konusu OlduHülya Avşar'ın fotoğrafı sosyal medyada tartışma yarattı

Hülya Avşar kimdir?

Tatil sezonunu geçtiğimiz ay Ayvalık’ta açan Hülya Avşar, bikinili pozunu yayınladı. ‘Masumiyet’ dizisinin finalinden sonra dinlenmeye çekilen oyuncu, düzgün fiziğiyle dikkat çekti. Siyah bikinisiyle göz dolduran Avşar’ın pozuna kısa sürede 50 binden fazla beğeni geldi. Paylaştığı fotoğraflara uzun süredir yoruma kapatan oyuncunun bu karesini birçok internet sitesi ve Instagram hesapları yayınladı. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu kare yüzünden ikiye bölündü. Bazıları fotoğrafın orjinal olduğunu söylerken, bir kısım ise fotoşop olduğunu iddia etti.

Hülya Avşar'ın fotoğrafı sosyal medyada tartışma yarattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler