Ana SayfaDedikoduSerdar Ortaç: Borçlarımı Ödüyorum

İlgili Postlar

Serdar Ortaç: Borçlarımı Ödüyorum

Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yeniden sahneye almaya başlayan ünlü sanatçı Serdar Ortaç İzmir’de bir mekanda sevenleriyle buluştu. Sahnede samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç “Borçlarımı ödüyorum.” dedi. İşte Ortaç’ın o açıklamaları;

Bende Parası Kalmaz!

Konserlere başlayacağını söyleyen Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın nafakasını ödemediği için dava açtığı yönünde çıkan haberler hakkında “Eskiden sorun yaratmıyordu ama demek ki coştu. Eve haciz koymuş, tabii ki ödeyeceğiz. Bende parası kalmaz! Sarıyer Belediyesi’ne de bir borcum birikmiş. Onu öderim, 25 bin TL ama Chloe’ye 600 bin TL kalmış… Ama ödeyeceğiz, insanlar böyle… Yapacak bir şey yok” diyerek, eski eşine sitem etti.

Serdar Ortaç kimdir?

Yeniden Sahneye Çıktı

Pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç, pandemi sonrası normalleşme döneminde İzmir’deki bir mekanda sahneye çıktı. Sevenlerine müzik şöleni sunan Ortaç, konseri öncesinde ise DHA’ya hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Pandemi sürecini beste açısından verimli geçirdiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Bu dönemde birçok şarkı yaptım, yakında çıkartacağım onları da. Bu yaz çıkartmadım çünkü bu yaz tribute (saygı) albümüm çıkıyor. İrem Derici, Gülşen ve Murat Boz gibi isimler birer şarkımı okuyor. Eski Serdar hitlerini okuyacaklar. Mesela Murat, ‘Ne olur gitme’yi okuyacağım’ demiş. Herkes bir şarkı seçti. İrem Derici, ‘Yaz günü’nü seçti. 22 şarkımı okuyacak sanatçı arkadaşlar. Bu yaz onlar patlar” dedi.

Serdar Ortaç ve Seçil Gür Ayrıldı Mı?

Serdar Ortaç: Borçlarımı Ödüyorum

Seçil Gür’le ilişkisi sona eren ve “İlişkim vardı, bitti o. Yürümedi, olmadı. Aşk konuşacak bir şey yok ki” diyen Ortaç, borçlarıyla ilgili olarak da, “Durumları toparladık. Çok borcum var diyordum. Onları bitirdim şükürler olsun. Kazandıkça borçlara yatırıyorum. Çok eskiden kaldı onlar, çok evvelden geldi. Hem kumardan hem nafakadan. Evlilikte düğünüm sadece 1,5 milyon tutmuştu. Varken dağıttım” diye konuştu.

MS hastalığıyla ilgili de konuşan Serdar Ortaç, “O da bitti. Çok acı verdi ama bitti. Bitti dediğim güzelleşti yani. Ağırlığı bitti. Kötü devresi bitti, MS’in” dedi.

Kendisine hep hedef koyduğunu söyleyen Ortaç, planladığı bir projesini de DHA’ya anlatıp şunları söyledi:

“Hedef buluyorum. Şimdi bilmem ne sepeti diye bir şey açacağım. Onu düşünüyorum, plan yapıyorum kafamda. Hedef insanı yaşatır. Varsın ki yapamayalım ama hedef olsun. Görüyorum şimdiki gençlerde hiçbir hedef yok. Hedef, Instagram’a yükleyeceği resim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler