Ana SayfaDedikoduHülya Avşar: Bırakıyor Musunuz Yalnız Kalalım

İlgili Postlar

Hülya Avşar: Bırakıyor Musunuz Yalnız Kalalım

Hülya Avşar’ın bir süredir işinsanı Cemal Güzelci ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bir mekânda birlikte fotoğrafları çekilen ikiliden Avşar, arkadaş olduklarını açıklamıştı. Hülya Avşar ve Cemal Güzelci, önceki gün Maslak Acıbadem Hastanesi’nde buluştu. Bir yakınlarını ziyaret ettikten sonra hastaneden ayrılan ikili karşısında basın mensuplarını buldu. Hülya Avşar ” Bırakıyor musunuz yalnız kalalım” tepkisini verdi.

Avşar Kızı Sevgilisiyle Yakalandı!…

Her daim Özel yaşantısını magazin basınından uzak tutmayı tercih eden Hülya Avşar, geçtiğimiz çarşamba gecesi, yepyeni  iş insanı sevgilisiyle objektiflere takıldı…

Sabah gazetesinin hazırlamış olduğu özel haberin detaylarında; Avşar kızı kısa bir süredir,  Derlüks Deri Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı insanı Cemal Güzelci ile yeni bir aşka yelken açtı. Aşklarını herkesden uzak yaşamayı isteyen ikili, Yeniköy’de bulunan bir mekanda magazincilerin objektiflere takıldı. Romantik Bir akşamı yemeğinde romantik anlar yaşayan çiftten Cemal Güzelci, güzel oyuncunun alnından öperken çekilmişti.

Hülya Avşar kimdir?

Hülya Avşar’dan Cemal Güzelci İddialarına Yanıt

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın 12 yıllık aşk orucunu geçtiğimiz haftalarda iş insanı Cemal Güzelci ile bozduğu ileri sürülmüştü. Sahne sonrası çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak konuya nokta koyan şarkıcı, tektaş yüzüğüyle dikkatlerden kaçmadı.

Muhabirlerin “Geçtiğimiz haftalarda Cemal Güzelci ile fotoğraflarınız çıktı, hayırlı olsun diyelim. Neler söylemek istersiniz” sorusuna Avşar “Tek bir kelime söyleyeceğim, hayatımda kimse yok” dedi.

Hülya Avşar Yüzünden ‘Söylemezsem Olmaz’ Programı Yangın Yerine Döndü…

Fotoğrafların çıkması hatırlatılınca “Çok da sevdiğim bir arkadaşım, çok düzgün çok şeker ama şuan da yok. Ben şunu anladım ki yalnızlık çok keyifli , ben normal değilim. Ben yalnızlıktan vazgeçemediğimi anladım, bunun dışında her şey güzel” yanıtını verdi.

Muhabirlerin “Aşka kapalı mı kalbiniz peki?” sorusuna Avşar “Yalnızlık çok keyifli” cevabını verdi. Avşar, basın mensuplarının “Fotoğraflar çok samimiydi, ilk günlerde de yalanlamadınız siz de. Acaba aşka dönüşecekken son anda vaz mı geçildi, yoksa uyuşmazlık mı oldu?” sorusuna da yanıt verdi.

Hülya Avşar: Bırakıyor Musunuz Yalnız Kalalım

Bir yakınlarının ameliyatına refakat eden ikili, hastaneden ayrı ayrı çıkış yaptı. Hülya Avşar, hastaneden ayrılmadan önce soruları yanıtladı. Daha önce yaptığı “Instagram’ı olan bir sevgili istemem” açıklamasıyla dikkat çeken şarkıcı, “İlişki başlamadan mı bitti? Yoksa Instagram mı kullanmaya başladı?” sorusu üzerine kahkaha attı ve şöyle dedi: “Siz varsınız. Sağ olun bırakıyor musunuz ki yalnız kalalım. Ben de anlamadım niye böyle oldu. Her şey kısmet.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler