Magazin Haberleri » Ünlüler » Hülya Avşar Ayvalık’ta Ada Aldı
hulya-avsar

Hülya Avşar Ayvalık’ta Ada Aldı

Hülya Avşar Ayvalık’ta Ada Aldı. Uzun yıllardır yaz tatillerini Ayvalık’ta geçiren Hülya Avşar sonunda çok istediği adanın sahibi oldu.


Hülya Avşar kimdir ?

Çiçek Adasını Satın Aldı

Hülya Avşar Ayvalık’ta ada aldı. Cunda yakınlarındaki Çiçek Adasını satın aldı. Daha önce de ailesi için çiftlik evi yaptıran Hülya Avşar bu kez ada satın aldı. Ada için anlaşmanın sağlandığı kısa süre içerisinde satışının gerçekleşeceği konuşuluyor.

Avşar’ın Ayvalık’ta aldığı Çiçek Adası için 55 milyon TL ödeyeceği konuşuluyor. Avşar’ın adaya malikane ve tenis kortu gibi çeşitli spor alanları yaptıracağı konuşuluyor.

Hülya Avşar, Balkonda Egzersiz Yaparken Görüntülendi!

Sanatçı, yılın büyük bir kısmını geçirmeyi planladığı ada için bir kaç gün içerisinde satışı için imza atacak. Hülya Avşar adanın mimarisini kızı Zehra Çilingiroğlu’na emanet edecek.


1998 yılında dünyaya gelen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu geçen yıl üniversite eğitimi için Londra’ya gitmişti. Adaptasyon sorunu yaşadığı için Türkiye’ye dönen Zehra Çilingiroğlu Bahçeşehir Üniversitesi’nde mimarlık okuyor. Uzun süre Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşayan Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılmıştı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Nusret Gökçe Cinsel Organı Göründü..

Nusret Gökçe’den Bomba Paylaşım! Kazayla Cinsel Organı Göründü..

Dünyaya nam salmış Sosyete kasabı Nusret, sosyal medya hesabından satın alımını yaptığı lüks bir otelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir