Ana SayfaÜnlülerDemet Akbağ'dan Hazal Kaya'ya Yanıt

İlgili Postlar

Demet Akbağ’dan Hazal Kaya’ya Yanıt

Demet Akbağ Hazal Kaya’nın “Kilolu kadın oyunculara başrol verilmiyor” sözlerine yanıt verdi. Önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen usta oyuncu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Demet Akbağ kimdir?

Hazal Kaya kimdir?

Demet Akbağ “Kariyer Yapmak İsteyen Kilosuna Dikkat Edecek”

Geçtiğimiz günlerde Hazal Kaya bir dergiye verdiği bir röportajda “Kilolu kadın oyunculara başrol verilmiyor” demişti. Demet Akbağ’dan Hazal Kaya’nın bu sözlerine yanıt geldi. Demet Akbağ Hazal Kaya’nın sözlerine karşılık;

“Karakterin kilolu oyuncu olması gerekiyorsa yana yakıla belki de kilolu oyuncu aranıyordur. Söz konusu olan standart dizilerimizse güzel kızımız, yakışıklı erkeğimiz… Ekranında insanın bedenine, kilosuna birkaç kilo daha kattığını düşünürsek olabilir. Kendimden biliyorum beni normal hayatımda sokakta her gören ‘Ekrandakinden daha zayıfsınız’ diyor. Buradan anlıyorum ki ekran bizi biraz daha şişman gösteriyor. Hazal’ın söylediği herhalde bu sebepten olsa ki genç kız rolleri içindir. Genç kız rollerinde biraz daha zayıf olmak avantajlıdır, doğrudur. Biraz da oyunculukta kariyer yapmak isteyen birisi kilosuna dikkat edecek” dedi.

Demet Akbağ’dan Beklenmedik Haber..Yılmaz Erdoğan Açıkladı

Şekerle Aram İyi Değil

Televizyon ve dijital platformlarla iş görüşmeleri yaptığını söyleyen Demet Akbağ “Toplantılar halindeyiz” dedi.

Genç kalmasının sırrı şu sözlerle anlattı; “Yıllardır sporumu yaparım. Bir avantajım var şekerle aram iyi değil, tatlı sevmem. Şekerin bir zehir olduğu söyleniyor. Birazcık da aileden genetik miras sanırım. Geceleri yemek yiyip yatmam.”

Estetikli ve botokslu oyunculara gelen “Rol yapamıyorlar” eleştirisi ile ilgili Akbağ; “Mimikleri yok edecek kadar, sizi bambaşka bir insan haline getirecek kadar değil. Mesela ‘Benim çenem yoktu buraya çene kondurdum’ deyince başka bir insan oluyorsun. Doğru, hafif yapılmış bir botoks, kimsenin anlamayacağı ileriye yönelik operasyonlar, gençleştirmeler onlar olduğu sürece bence iyidir.” dedi.

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler