Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » Kalbince’ İle Yeniden…
Kalbince' Yeniden
Kalbince' Yeniden

Kalbince’ İle Yeniden…

Başarılı sanatçı Tuğba Ünal’ın, ‘Kalbince’ adlı albümü geçtiğimiz sene dijital platformlarda müzikseverlerle buluşarak büyük ses getirdi. Peş peşe ödüllere doymayan albüm, şimdi ise CD olarak çıktı. İşte Detaylar..


Tuğba Ünal Yeni İmajı İle Yepyeni Albüme Hazır

Kalbince’ İle Yeniden…

Son haliyle Dünya starlarına benzetilen Tuğba Ünal’ın, ‘Kalbince’ adlı albümünün çıkış parçası olan ve sözleri müzik yapımcısı Zeynep Talu’ya, müziği ise sanatçı Tayfun Duygulu’ya ait ‘Seninle Ölürüm’  YouTube platformunda 1 milyon adet izlenmeyi zorlayarak büyük bir başarı elde etmiş oldu.

Tuğba Ünal Kimdir?

“Kalbince albümünü kalbimi koyarak yaptım”

Güzel şarkıcı Tuğba Ünal, sevenleri tarafından gelen yoğun istek üzerinde;
“Kalbince albümünü kalbimi koyarak yaptım. Bunu bu yıl 8 ödül getirdi. Sevenlerim sadece dijitalde değil, CD olarak çıkması için de yoğun istek gönderdi. Biz de karşılıksız bırakmadık. ‘Kalbince’ artık raflardaki yerini aldı” ifadeleriyle açıkladı..


Öte yandan güzel şarkıcı Tuğba Ünal, gece kulüplerinin açılmasıyla birlikte, 4 ay boyunca ara verdiği sahnelere dönmek için sabırsızlanıyor..
Tuğba Ünal’dan Karantina Dövmesi
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Evrim Keklik'den İtiraf

Evrim Keklik’den Bomba Barış Murat Yağcı İtirafı…

Survivor’da yüksek performansının yanı sıra söylevleriylede isminden bolca söz ettiren Evrim Keklik, Survivor 2020’nin finalisti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir