SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Hercai Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Hercai Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman
Hercai Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman

Hercai Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Hercai dizisi geçen hafta 38. bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizinin son bölümünde; Reyyan, attan düşüp yere yığılır. Atı eve geri dönünce herkes telaşlanmaya başlar. Gizemli bir kişi Reyyan’ı bulup kulübeye götürüp bırakır ve onun telefonundan Miran’a mesaj çekip onun kulübede olduğunun haberini verir. Reyyan, Miran’ın intikamından vazgeçmesini ister. O da intikamından vazgeçip aşkını seçer. Azat, Elif’in kendisini sevmediğini bilir. Birde iki aile arasındaki düşmanlığın bittiğini öğrenince bulalıma girip intihar eder. Azize Elif’in intihar ettiğini duyunca yıkılır. Hercai dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?


Cuma Dizileri 2020

Hercai Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Hercai dizisinin 39. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizi yarın akşam ki yayın akışında yer almıyor. Herhangi bir açıklama yapılmasa da dizinin virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verdiği düşünülüyor. Hercai dizisinin çekimlerine ne zaman başlanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

HERCAİ 38. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Reyyan’ı, gizemli bir kişi onun hayatını kurtarır ve onu götürüp her şeyin başladığı kulübeye bırakır. Miran, kendisine gelen mesajla kulübeye gidip onu bulur. Hazar, kızını her yerde ararken Miran’dan gelen haberle mutlu olur. Reyyan, Miran’ın intikamından vazgeçmesi karşılığında onunla tekrar birlikte olmayı kabul eder.

Reyyan’ın yokluğunda ondan kopamayacağını bir kez daha anlayan Miran, babaannesinin karşısına çıkıp, intikamından vazgeçtiğini söyler. Azize’de, Miran’ı konaktan kovar. Cihan, Azize’nin kendileriyle uğraşmasının başka bir nedeni olduğunu anlayıp, onun hakkında araştırma yapar. Ancak, onun hakkında hiç bir bilgiye ulaşamaz. Sanki onun hiç yaşamamış biri olduğunu öğrenen Cihan, Sultan ile konuşmaya gider.

Sultan’da onun hakkında bir şey bilmediğini ama bir görümcesi olduğunu bildiğini söyler. Yaren olduğu sürece konağa girmek istemeyen Hazar’dan ve Reyyan’dan özür dilemesi için Cihan kızıyla konuşur. Ancak Yaren. kimseden özür dilemeyince, Cihan kızını konaktan kovar. Çok sinirlenen Yaren, gideceğini ama o konağa tekrar geri döneceğini söyler.

Miran ile Reyyan’ı, Hazar konağa getirir. Bunu öğrenen Azize, adamlarıyla birlikte konağı basıp Hazar’ı ister. Onu vermezlerse Azat’ı öldüreceğini söyler. Handan’ın da doğumu başlar. Onun acilen hastaneye gitmesi gerektiğini söyleseler de Azize, kimsenin konaktan çıkmasına izin vermez.

Azat’ın kendisini sevmediğini bilse de Elif onu çok sevmiştir. Birde üzerine Miran’ın, intikamından vazgeçtiğini öğrenince kendisini odasına kapatır. Herkes onu odasında zannederken o gece gelinliğini giyip kendisini ırmağa atar. Konağa gelen polislerin Elif’in ölüm haberini vermesiyle herkes şok olur.


Hercai 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Azize Elif’in İntihar Ettiğini Duyunca Yıkılıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Yunus Emre ve Ardahan Neden Kavga Etti?

Yunus Emre ve Ardahan Neden Kavga Etti?

85’inci bölüm tanıtımı yayımlanan “Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler” yarışmasında heyecan bir kez daha dorukta olacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir