Magazin Haberleri » Diziler » Hercai 39. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Miran Azat’ı Neden Vuruyor?
Miran Azat'ı Neden Vuruyor
Miran Azat'ı Neden Vuruyor

Hercai 39. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Miran Azat’ı Neden Vuruyor?

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hercai 39. yeni bölümüyle 18 Eylül Cuma günü saat 20:00’da ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Reyyan, Miran’ın intikamından vazgeçmesini ister. O da intikamından vazgeçip aşkını seçer. Azat, Elif’in kendisini sevmediğini bilir. Birde iki aile arasındaki düşmanlığın bittiğini öğrenince bulalıma girip intihar eder. Azize, Elif’in intihar ettiğini duyunca yıkılır. Hercai 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Miran, Azat’ı neden vuruyor?


Cuma Dizileri 2020

Miran Azat’ı Neden Vuruyor?

Hercai 39. bölüm 2. fragmanında; Miran ile Reyyan, artık kendilerine yeni bir hayat kurmayı planlıyor. Bu fikir, Azize’nin pek hoşuna gitmiyor ve yeni planlar yapmaya başlıyor. Miran, Reyyan’ın gözleri önünde Azat’ı vuruyor.

İşte Hercai 39. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1305895568691134465

HERCAİ 38. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Reyyan’ı, gizemli bir kişi onun hayatını kurtarır ve onu götürüp her şeyin başladığı kulübeye bırakır. Miran, kendisine gelen mesajla kulübeye gidip onu bulur. Hazar, kızını her yerde ararken Miran’dan gelen haberle mutlu olur. Reyyan, Miran’ın intikamından vazgeçmesi karşılığında onunla tekrar birlikte olmayı kabul eder.

Reyyan’ın yokluğunda ondan kopamayacağını bir kez daha anlayan Miran, babaannesinin karşısına çıkıp, intikamından vazgeçtiğini söyler. Azize’de, Miran’ı konaktan kovar. Cihan, Azize’nin kendileriyle uğraşmasının başka bir nedeni olduğunu anlayıp, onun hakkında araştırma yapar. Ancak, onun hakkında hiç bir bilgiye ulaşamaz. Sanki onun hiç yaşamamış biri olduğunu öğrenen Cihan, Sultan ile konuşmaya gider.

Sultan’da onun hakkında bir şey bilmediğini ama bir görümcesi olduğunu bildiğini söyler. Yaren olduğu sürece konağa girmek istemeyen Hazar’dan ve Reyyan’dan özür dilemesi için Cihan kızıyla konuşur. Ancak Yaren. kimseden özür dilemeyince, Cihan kızını konaktan kovar. Çok sinirlenen Yaren, gideceğini ama o konağa tekrar geri döneceğini söyler.

Miran ile Reyyan’ı, Hazar konağa getirir. Bunu öğrenen Azize, adamlarıyla birlikte konağı basıp Hazar’ı ister. Onu vermezlerse Azat’ı öldüreceğini söyler. Handan’ın da doğumu başlar. Onun acilen hastaneye gitmesi gerektiğini söyleseler de Azize, kimsenin konaktan çıkmasına izin vermez.

Azat’ın kendisini sevmediğini bilse de Elif onu çok sevmiştir. Birde üzerine Miran’ın, intikamından vazgeçtiğini öğrenince kendisini odasına kapatır. Herkes onu odasında zannederken o gece gelinliğini giyip kendisini ırmağa atar. Konağa gelen polislerin Elif’in ölüm haberini vermesiyle herkes şok olur.


Hercai Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 39. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Haftanın 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu

MasterChef 2020’nin 5. Hafta 3. Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir