Magazin Haberleri » Diziler » Hercai 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yaren Bombayı Patlatıyor!
Yaren Bombayı Patlatıyor
Yaren Bombayı Patlatıyor

Hercai 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yaren Bombayı Patlatıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Hercai 35. yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yer yerinden oynayacak. Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkacak. Azize’nin gerçek yüzünün ortaya çıkmasından ve yıllarca Miran’ı boş yere Hazar’a düşman etmesinin anlaşılmasından sonra, dizinin yeni bölüm fragmanında Yaren bombayı patlatıyor. Reyyan’ın amcasının öz kızı olmadığını açıklıyor.


Cuma Dizileri 2020

Yaren Bombayı Patlatıyor!

Hercai 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Yaren, Harun’la evlenmemek için önce dedesini tehdit ediyor. Nasuh, büyük sırrın ortaya çıkmaması için Yaren’in evliliğine onay vermediğini açıklıyor. Ancak aile birbirine girince Yaren, büyük bombayı patlatıp, Reyyan’ın amcasının öz kızı olmadığını açıklıyor. Reyyan, duydukları karşısında donup kalıyor.

İşte Hercai 35. bölüm 2. fragmanı….

https://twitter.com/i/status/1235276513483911168

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ!

Miran, sevgililer gününde Reyyan’ı, İstanbul’a götürür. İkili çok güzel bir akşam yemeye hazırlanırken karşılarına Miran’ın Amerika’dan okul arkadaşı Dönes çıkar. Harun, Dönes’i bulup Türkiye’ye getirir. Miran, karşısında Dönes’i görünce çok şaşırır. Reyyan’da Miran’ı ondan kıskanır. Dönes onları oyalarken Harun, onların odasına girip notu Miran’ın cebine koyar.

Dönes’in fenalaşma numarasıyla dışarı çıkan Miran, Harun’u da orada görünce bunların bir tesadüf olmadığını anlar. Harun hemen Dönes’le sevgili olduklarını ama ayrıldıklarını onunla son kez konuşmak için buluştuğunu söyler. Ancak yinede Miran’ı inandıramaz. Miran, kendisini Dönes’ten kıskanan Reyyan’a onu asla sevmediğini kendisinin tek onu sevdiğini söylemesiyle olay tatlıya bağlar.

Hazar ve Miran’ın ortaklık anlaşması devam eder. Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar’la iş birliği yapar. Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasından korkan Nasuh, Dilşah’ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar’ı durdurmak için harekete geçer. Kadını bulup ondan, Hazar gelirse gerçekleri anlatmamasını ister.

Harun ile Hanife, iş birliğiyle tüm aile Yaren’in, amcasının ölümüne neden olabilecek mektubu sakladığını ortaya çıkarınca ortalık karışıyor. Handan, Harun’la nişanı atmaması için konuşur. Hazar, Dilşah’ın arkadaşını bulup tüm olanları planlayanın babası olduğunu öğrenir. Miran ise, babaannesinin şimdiye kadar annesi hakkında yalan söylediğini öğrenir


Hercai 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Miran Babaannesi İle İlgili Kararını Açıklıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Survivor 2020'nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu

Survivor 2020’nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu? Mavi Ve Kırmızı Takımlarda Kimler Var?

Survivor 2020, Gönüllüler – Ünlüler mücadelesinde 16 haftayı geride bıraktı, Artık takımlar birleşti ve Survivor’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir