Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Hekimoğlu Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Kanal D ekranlarının yeni gözde dizilerinden Hekimoğlu 2. son bölümüyle geçen hafta ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Hastaneye 16 yaşında çift görme ve gece terörü yaşayan bir hasta gelir. Ateş Hekimoğlu, ilk kez gönüllü bir hasta kabul eder. Onun ilk kez gönüllü bir hasta almasına iş arkadaşları çok şaşırır. Çocuğun hastalığını araştırırken Doktor Ateş, geçmişini hatırlar. Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Salı Dizileri 2019

Hekimoğlu Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Henüz ilk iki bölümü yayınlanan Hekimoğlu dizisi izleyiciden büyük beğeni toplamayı başardı. Dizinin 3. bölümü yılbaşı programı nedeniyle yayınlanmadı. Sezon arası veren dizinin yeni bölümü 14 Ocak Salı günü saat 20:00’da ekranlara gelecek.

HEKİMOĞLU 2. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Deniz’in, anne ve babasının öz olmadığını öğrenen Ateş Hekimoğlu aile ile konuşur. Çocuğun anne ve babası Deniz’i evlatlık aldıklarını ancak onu öz çocukları gibi sevdiklerini söyler. Ateş, çocuğun okuluna gidip inceleme yapar. Onun okulun basketbol takımında olduğunu öğrenir ve geçmişi aklına gelir. Ateş’in geçmişinden hatırladıkları pekte güzel anılar değildir.

Deniz, ortadan kaybolur. Doktorlar her yerde onu arar ama bulamaz. Doktor Ateş, onlara çatıya bakmalarını söyler. Hayalle gerçeği ayırt edemeyecek durumda olan Deniz, kendisini çatıdan atmak üzereyken kurtarılır. Deniz’in ailesi çocuklarını başka bir hastaneye götürmek ister. Ama doktor Ateş’le konuşunca götürmekten vazgeçerler. Tüm bunlar yaşanırken Ateş’in tek arkadaşı olan Orhan’ın özel hayatında bir değişiklikler olduğunu fark eder.

Onun ağzından bir şey öğrenemeyen Ateş, Orhan’ın hayatındaki bulmacayı çözmeye karar verir. Deniz’i o hale getiren olayı anlamak için türlü yöntemler deneyen Ateş, çocuğun kafasına maç sırasında büyük bir darbe aldığını bu rahatsızlığın ondan olduğunu düşünür. Ama çocuğun kızamık virüsünden o hale geldiği anlaşılır. Bu arada zorla polikliniğe giden

Ateş Hekimoğlu, sırada bekleyen hastaların gerçekten hasta olmadıklarını bakar bakmaz anlar ve onları dağıtır. Grip şikayetiyle getirilen 6 aylık bebeğin annesinin ona aşı yaptırmadığını öğrenir. Anneye eğer aşı yaptırmamaya devam ederse çocuğunun helvasını yiyeceğini söyler.

Hekimoğlu 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hekimoğlu Gizemli Bir Vakayı Daha Çözüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli'den Kızlarıyla Yeni Fotoğraf

Meryem Uzerli’den Kızlarıyla Yeni Fotoğraf

0
Bir süre önce ikinci kez anne olan güzel oyuncu Meryem Uzerli artık özel hayatıyla gündeme gelmemeye özen gösteriyor. Kızlarıyla birlikte gözlerden uzak bir yaşam...
Merve Boluğur Alışveriş Merkezine Alınmadı!

Merve Boluğur Alışveriş Merkezine Alınmadı!

Hadise Seneler Önce Ebru Gündeş Hakkında Neler Demiş?

Hadise Seneler Önce Ebru Gündeş Hakkında Neler Demiş?