Ana SayfaDizilerHekimoğlu 49. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Memoli Hastaneye Dönüp Ateş'in Karşısına Çıkıyor!

İlgili Postlar

Hekimoğlu 49. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Memoli Hastaneye Dönüp Ateş’in Karşısına Çıkıyor!

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 49. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hava Kuvvetlerinde yüz başı olarak çalışan genç kadın hastaneye getirilir. Ateş, kadının ciğerlerinden biyopsi alınmasını ister. Hasta ise bunu kabul etmez. Ateş, onu hayallerinden vazgeçmemesi ister. İpek, hiç bir hayali olmayan Ateş’in, böyle bir şey istemesine çok şaşırır. Hekimoğlu 49. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Memoli, hastaneye dönüp Ateş’in karşısına çıkıyor.

Salı Dizileri 2020

Memoli Hastaneye Dönüp Ateş’in Karşısına Çıkıyor!

Hekimoğlu 49. bölüm 1. fragmanında; Ateş, İpek’in isteği üzerine bir ekip kuruyor. İpek, Ateş’in ekip değil bir ordu kurduğunu, o insanları da özel işlerinde çalıştırdığını görünce öfkeden deliye dönüyor. Ameliyat sırasında Ateş, Memoli’yi görüyor. Daha sonra Memolu, Ateş’in karşısına çıkıp genç kadının kendisini bulduğunu, kendisininde onu hastaneye getirdiğini söylüyor.

İşte Hekimoğlu 49. bölüm 3. fragmanı….

HEKİMOĞLU 48. BÖLÜM ÖZETİ!

Bir bina çöküyor ve yüzü tanınmaz halde yaralılarla ölüler gelir. Teşhislere göre Gül, ölür. Melis ise, yüzü tanınmaz halde de olsa yaşar. İpek, hastayı Ateş’e verir. Hastanın ateşi bir türlü düşmez. Ona tekrar bir ekip kurması için baskı yapar.

Ateş, inatla vakaları tek başına çözebileceğini söyler. İpek, Ateş’in hastanede çalışanlardan yardım isteyeceğini bildiği için hepsine uyarı yazısı gönderir. Ateş, bir yolunu bulup yinede kendisine yardım edecek birilerini bulur. Melis’in durumu iyice kötüleşir.

Dosyasına göre, onun depresyon hapları kullandığı anlaşılır. Nişanlısı ise, onun ilaç kullanmadığını iddia eder. Ateş, Orhan’ı kandırıp kızın evine götürür. İkili evde araştırma yapar. Çıkarken polislere yakalanırlar. İkili, nezarete atılır. Ailesinin şikayet etmemesi üzerine serbest bırakılır.

Orhan, Ateş’in kendisini kandırıp hastanın evine götürdüğü için ondan intikam almak için onun en sevdiği gitarını saklar. Hastanın bir çok organında iç kanama başlar. Ateş, kızın rahmine bakınca onun kısa bir zaman önce kürtaj olduğunu ve sonrasında doğum kontrol hapı kullandığını anlar.

Kızın nişanlısı, böyle bir şey olmadığını söyleyince Ateş onu, nişanlısını iyi tanımamakla suçlar. Ateş, Orhan’ın hastalarının yerini değiştirir. Onunla konuşurken aslında Melis’in Gül olabileceği aklına gelir. Gül’ün dosyasına bakınca durum anlaşılır.

Melis zannedilen kızın Gül olduğu ortaya çıkar. Onun ise Gül zannedilip morgda olduğunu anlaşılır.

Hekimoğlu 49. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’i Yine Şaşırtıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler