Ana SayfaDizilerHekimoğlu 48. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Hastaya Tek Başına Tanı Koyuyor!

İlgili Postlar

Hekimoğlu 48. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Hastaya Tek Başına Tanı Koyuyor!

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 48. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, yeni bir ekip kurmamak için İpek’e direnir. İşleri tek başına yürütmeye çalışır. Hastaneye gelen genç kadının neyi olduğunu anlamak için Ateş, Orhan’la birlikte kadının evine girer. Çıkışta, polislere yakalanırlar. Hekimoğlu 48. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ateş, hastaya tek başına tanı koyuyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş Hastaya Tek Başına Tanı Koyuyor!

Hekimoğlu 48. bölüm 3. fragmanında; Ateş, ekibi olmadan tek başına yeni gelen hastanın tanısını koyuyor. Ama İpek, onun bu koyduğu tanının doğru olduğundan emin olamıyor. Ateş, tek başına doğru tanıyı koyabilecek mi?

İşte Hekimoğlu 48. bölüm 3. fragmanı…

 

HEKİMOĞLU 47. BÖLÜM ÖZETİ!

Meryem’e çok aşık olan genç, onu tedavi ettirmek için mürteci kampından canları pahasına Hekimoğlu’nu bulmak ve eşini göstermek için gelir. Ateş ve ekibi, Meryem’in neyi olduğunu anlamak için tüm tetkikleri yapar. Ama, tüm bir türlü Meryem’in neyi olduğunu bulamazlar.

Ateş’in, Memoli’nin her koyduğu teşhise onay verip tedavi başlamasından rahatsız olan Emre, ona karşı çıkar. Bunu, Memoli’nin gitmesini istemediği için yaptığını söyler. Ateş, Emre’yi işten kovar. İpek ve Orhan, Ateş’in Emre’yi işten kovmasına karşı çıkar. Onu, tekrar işe almasını isterler.

Meryem’in tedavileri sonuç vermez. Kalbi duran Meryem’e, saatlerce kalp masajı yapılır. Bypass ameliyatına giren Meryem’in kalbi tekrar çalışmaz. Cihaza bağlı yaşamaya çalışan Meryem’in fişini Ateş, çektirmez. İpek, Ateş’le konuşup Meryem’in fişini çekmesini onun öldüğünü kabullenmesini ister.

Ama Ateş, eşiyle bir gün daha birlikte olması için bunu yapmaz. Daha sonra eşinin de rızasıyla Meryem’in fişini çeker. Meryem’in kalbi tekrar çalışmaya başlar. Ateş, mucizelere inanmadığı için Meryem’in eşiyle konuşup onu anjiyo yapmak ister. Önce istemeseler de, Ateş onları razı eder.

Anjiyoda Meryem’in, doğuştan fazladan kalp damarları olduğunu anlar. Meryem’i bir ameliyatla eski sağlığına kavuşturur. Emre’nin kovulmasından sonra Zeynep’te istifasını Ateş’e verir. Memoli, Ateş’le vedalaşır. Ateş ondan, gitmemesini ister. Ama Memoli, kararının kesin olduğunu söyleyip gider. Ateş, tek başına kalır.

 Hekimoğlu 48. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hastanın Evine Giren Ateş Polise Yakalanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler