Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Memoli Ateş'in Arkasından İş Çeviriyor!

Hekimoğlu 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Memoli Ateş’in Arkasından İş Çeviriyor!

-

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 44. yeni bölümüyle 6 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hastaneye, ilik nakli olması gereken bir genç gelir. Hastaya, kardeşinin iliği uyar. Ancak, onda oluşan enfeksiyon ilik naklinin gerçekleşmesine engel olur. Hekimoğlu 44. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Memoli, Ateş’in arkasından iş çeviriyor.

Salı Dizileri 2020

Memoli Ateş’in Arkasından İş Çeviriyor!

Hekimoğlu 44. bölüm 2. fragmanında; Memoli, hastanın kardeşinin enfeksiyonu olduğunu anlayıp ona ilik nakli için başka bir donör buluyor. Bu durumu İpek hocayla paylaşıyor. Ateş, bu durumu öğrendikten sonra çok bozuluyor. Memoli, Ateş’in arkasından iş çevirdiği için işi tehlikeye giriyor.

İşte Hekimoğlu 44. bölüm 2. fragmanı…

 

HEKİMOĞLU 43. BÖLÜM ÖZETİ!

Karar verme zorluğu çeken ve düşüp bayılan genç kadın hastaneye getirilir. Ateş ve ekibi, genç kadının neyi olduğunu anlamak için kolları sıvar. Yapılan tetkiklerin ardından Memoli, kadına radyasyon yüklemeleri gerektiğini önerir. Ateş, Memoli’nin bu önerisini kabul eder. Genç kadın daha da kötüleşir.

İpek Orhan’la, tiyatroya ve sergilere gider. Bunu öğrenen Ateş, İpek’i Orhan’dan kıskanır. Hemen Orhan’ın eski eşini bulup onun hakkında bilgi edinir. Daha sonrasında Orhan’a iğneleyici laflar söylemeye başlar. İpek, Ateş’in ne yapmaya çalıştığından emin ona taviz vermeyip Orhan’la görüşmeye devam eder.

Enfeksiyon hastanın tüm vücudunu sarar. Radyasyon verdikleri için antibiyotik tedavisi de yapamayan Ateş ve ekibi, genç kadının ölmek üzere olduğunu anlar. Ateş Memoli’den durumu, hastaya anlatmasını ister. Memoli, büyük bir çöküntü yaşayarak durumu hastaya anlatır.

Genç kadın ne kadar ömrü olduğunu sorar. Memoli’den 24 saatten az ömrü kaldığını öğrendikten sonra ona, hayatında pek tanımadığı dedesiyle ninesinden başka kimsesi olmadığını, kendisi öldükten sonra hayatında değişen pek bir şey olmayacağını söyler. Tüm ekip, genç kadının başını bekler.

Genç kadın Memoli’nin gözleri önünde hayatını kaybeder. Memoli, annesinin hastalığının bir üst aşamaya girdiğini babasından öğrenmişti. Bu olaydan sonra annesini görmeye gidip ona sarılıp ağlar. Ateş, Orhan’ın eski eşinden köpeğini alıp Orhan’a getirip sürpriz yapar.

Hekimoğlu 44. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Ve Ekibini Yine Zor Bir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow