Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 42. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Uçakta Ameliyat Yapıyor!

Hekimoğlu 42. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Uçakta Ameliyat Yapıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Hekimoğlu, 42. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İpek ile Ateş’in bulunduğu uçakta bilinmeyen bir nedenle hastalık baş gösterir. İpek’te, enfekte olur. Ateş, yolcuları ve İpek’i kurtarmak için kolları sıvar. Öte yandan hastanede durumlar karışır. Orhan ile Ateş’in ekibi gizemli hastanın rahatsızlığını çözmeye çalışır. Hekimoğlu 42. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ateş, uçakta ameliyat yapıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş Uçakta Ameliyat Yapıyor!

Hekimoğlu 42. bölüm 3. fragmanında; İpek, iyice kötüleşiyor. Ateş’e, dönselerdi bunların başlarına gelmeyeceğini söylüyor. Uçakta insanlar kötüleşince Ateş, yolcuların yanlarında ne kadar ilaç varsa topluyor. Fenalaşan hastayı ameliyat etmek zorunda kalıyor.

İşte Hekimoğlu 42. bölüm 3. fragmanı….

HEKİMOĞLU 41. BÖLÜM ÖZETİ!

Ünlü fotoğrafçı Berrak, çekim sırasında fenalaşır. Felç geçirmiş bir vaziyette hastaneye getirilir. İpek, böylesi önemli hastayı Ateş’e emanet eder. Ateş, Berrak’ın tüm tetkiklerini yaptırır. Karnındaki bebeğin onu hasta ettiğine, eğer bebek alınmazsa annenin hayatının tehlikeye gireceğini düşünür.

İpek’in yanına gidip durumu anlatır ve hastayı ikna etmeleri gerektiğini söyler. Berrak’ın yanına giden İpek, ona durumu anlatmaya çalışır. Onun 42 yaşında olduğunu, iki kez düşük yaptığını ve beşinci denemeden sonra hamile kalabildiğini öğrenir. Eğer, bu gebeliği biterse bir daha anne olma hayali düşünemeyeceğini söyler.

İpek, kendisini onun yerine koyup vakayı Ateş’ten alır ve tedaviye kendisi devam eder. Ateş’in ekibi, İpek’in aynı Ateş hocaları gibi davrandığını görürler. Bebeğin, mesanesinde sorun olduğu anlaşılır. Berrak’ın karaciğeri iflas etme durumuna gelir. İpek, açık rahim ameliyatı yapıp bebeği, anne karnından almadan ameliyat edebileceklerini düşünür.

Ateş’te ameliyata girer. Berrak’ın kalbi durur. O sırada Ateş, bebeğin kordonunu kesmek ister. Ama İpek, müsaade etmez. İpek, ısrarla Berrak’ı hayata döndürmeye devam eder ve hasta hayata döner. O arada bebeğin eli görünür. Ateş, onun eline dokunup duygusal anlar yaşar.

Ameliyat başarılı geçer ve Berrak, hastaneden taburcu olur. Ateş, tatile gitmek için plan yapar. İpek ona, bir Taylant bileti hediye eder.

Hekimoğlu 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’i Ve Yolcuları Kurtarabilecek Mi?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

necip-memili

Necip Memili Bilinmeyenlerini Anlattı

0
Sevilen oyuncu Necip Memili ReTouch dergisinin Nisan sayısına konuk oldu ve bilinmeyenlerini anlattı. Oyuncu “8 aylık bir kız çocuğum var. Ve fark ettim ki...
demet-akbag

Demet Akbağ ‘dan Samimi Açıklamalar

gulcin-katircioglu

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu ‘dan Acı Haber