Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 39. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş İpek'in Randevusuna Baskın Yapıyor!

Hekimoğlu 39. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’in Randevusuna Baskın Yapıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 39. yeni bölümüyle 2 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hastaneye gelen genç kızın, hastalığının ne olduğunu bulmak için Ateş ve ekibi seferber olur. Ateş, Orhan’la konuşurken kızın hastalığının ne olduğunu çözer. Zeynep, Ateş hocanın haklı olduğunu anlar. Hekimoğlu 39. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ateş, İpek’in randevusuna baskın yapıyor.

Ateş İpek’in Randevusuna Baskın Yapıyor!

Hekimoğlu 39. bölüm 3. fragmanında; Ateş, İpek’in süründüğü parfümden onun bir randevusu olduğunu anlıyor. İpek’le, yeni arkadaşını yemekte yakalayıp yanlarına gidiyor. Ateş’in, konuşmalarından İpek çok bozuluyor. İpek’in yeni ilişkisi başlamadan mı bitecek?

İşte Hekimoğlu 39. bölüm 3. fragmanı…

HEKİMOĞLU 38. BÖLÜM ÖZETİ!

Ateş, poliklinik yapmamak için hastalığı çok da önemli olmayan bir hastayı, alıp ona ekibinden bir çok tahlil yapmasını ister. Onlar tahlillerle oyalanırken Ateş, ortadan kaybolur. İpek, hastanın acil bir durumu olmadığını Zeynep’ten öğrenir. Gidip Ateşi, deniz kenarında bulur.

Onun ilaç kullanmaya devam ettiğini görünce, kendisine oyun oynadığını anlar. Ona, ya hapse yada polikliniğe gitmesi arasında bir karar vermesini söyler. Ateş, gün boyu poliklinik yapar. Bir genç kız gelir. Ama, neyi olduğunu anlatmaz. Ateş, onun tecavüze uğradığını anlayıp İpek’in yanına gider.

Ece’nin, tecavüze uğradığını ve onun bir psikiyatristle görüşmesi gerektiğini söyler. Ama Ece, İpek’e Ateş’i istediğini söyler. İpek, kızın hamile olduğunu öğrenir. Gidiş Ateş’e kızın, hamile olduğunu anlatır. Ece, çocuğu doğurmak istediğini söyler. Ateş, onu dışarıya çıkartıp onunla konuşur.

Ece, Ateş’ten başından geçen kötü bir olayı anlatmasını ister. Oda, anlatır. Öyle olunca Ece, başından geçenleri anlatmaya başlar. Eski erkek arkadaşının peşini bırakmadığını ve kendisine tecavüz ettiğini anlatır. Ece, Ateş’le konuştuktan sonra tecavüz hamileliğine son verme kararı alır.

Ateş, kızın yaşadıklarından sonra büyük bir üzüntü içerisine girer. Zeynep ise, sokakta yaşayan ve yaşamak istemeyen bir hastayı hayata döndürmek için uğraşır. Ancak, adam hayatını kaybeder. Onun ölümünden sonra Zeynep, Memoli’yle birlikte, sokakta yaşayan insanlara gidip yiyecek dağıtır.

Hekimoğlu 39. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş Genç Kızın Hastalığını Son Anda…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu