Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş'ten İpek'e Samimi Bir İtiraf Geliyor!

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’ten İpek’e Samimi Bir İtiraf Geliyor!

-

Kanal D’nin gözde dizisi Hekimoğlu, 37. yeni bölümüyle 16 şubat salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, mahkeme salonunu hakimlere saygısızlık ederek, hastasına müdahale etmesi gerektiği için terk eder. Mahkeme salonunu terk ettiği için 10 yıla kadar yargılanacak olan Ateş, kendi içinde kaybolur. Hekimoğlu 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ateş’ten, İpek’e samimi bir itiraf geliyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş’ten İpek’e Samimi Bir İtiraf Geliyor!

Hekimoğlu 37. bölüm 2. fragmanında; Ateş, hiçbir şey olmamış gibi hastaneye yeni gelen hastayla ilgilenmeye başlıyor. Aşk acısı çeken hastanın başka bir rahatsızlığı olduğunu anlayan Ateş, tanısını ekibiyle paylaşıyor. İpek, onun en büyük destekçisi oluyor. Ateş, İpek’in bu sabrını ona iltifat ederek ifade ediyor.

İşte Hekimoğlu 37. bölüm 2. fragmanı…

HEKİMOĞLU 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Orhan, Mahir komisere itirafta bulunup Ateş aleyhinde şahitlik yapmayı kabul eder. Bunu duyan İpek, ona ateş püskürür. Ateş’in, ekibi de aynı şekilde. Orhan hocanın bunu yapmasına çok kızarlar. Bu durumu öğrenen Ateş, kendisini iyice çaresiz hisseder. Birde üzerine İpek, hastaneye gelen cüce kızın tedavisini Ateş’in elinden alır.

Ateş, İpek’e kendisinin ondan ilaç için yalvarmasından önce, onun gelip kendisine yalvaracağını söyleyip evine gider. Acıdan kıvranan Ateş, ağrısını hafifletmek için kollarını keser. Kızın durumu iyice kötüleşir. İpek, Ateş’in yanına gelip ondan akıl alır. Ancak yalvarmaz.

Ateş, yinede İpek’e yardım eder. Orhan’ın, kanserden ölen bir hastasını takip eden Ateş, gidip onun ilaçlarını alır. Bunu da Orhan anlar. Ateş, kızın hastalığını anlayıp onun cüce olmadığını büyüyebileceğini onun annesine açıklar.

Genç kız, annesinin cüce olmasından dolayı büyümeyi kabul etmez. Ateş, kızın annesiyle öyle bir konuşma yapar ve kadın gidip kızının cüce olmadığı için çok şanslı olduğuna ikna eder. Orhan, Mahir komiserle buluşup, Ateş hakkında mahkeme de şahitlik yapamayacağını söyler.

Oda, bu sefer şikayetini değiştirmekten ceza yiyebileceğini söyler. Orhan. Ateş’in bir çok insanın hayatını kurtardığını, onun yatmasından kendisinin hapiste yapmasının insanlık için daha iyi olabileceğini söyler.

Hekimoğlu 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Mahkeme Salonunu Hastası İçin Terk…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Derin'de Terk Edince Volkan Yalnız Kalıyor

Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Derin’de Terk Edince Volkan Yalnız...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 19. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Asya'nın, üniversiteden arkadaşı Sinan, onu görmeye geliyor....