Çarşamba, Şubat 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 32. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Tekrar Baston Kullanmaya Başlıyor!

Hekimoğlu 32. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş Tekrar Baston Kullanmaya Başlıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 32. yeni bölümüyle 12 ocak salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, bir polisi muayene ederken ateşini ölçmek ister. Polis, Ateş’in tavırlarından rahatsız olup ona fena kafayı takar. Onu bulup cebinden uyuşturucu çıktığını söyleyip tutuklar. Bakalım Ateş, bu durumdan nasıl kurtulacak? Hekimoğlu 32. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ateş, tekrar baston kullanmaya başlıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş Tekrar Baston Kullanmaya Başlıyor!

Hekimoğlu 32. bölüm 3. fragmanında; Ateş, hastaneye gelen çocuk hastayı hemen alıyor. Orhan, Ateş’in o çocuğu neden aldığını sorguluyor. Zeynep ise, o çocuğu Ateş’in kendisine benzettiği için tedavi etmek istediğini düşünüyor. Ağrılarıyla artık baş edemeyen Ateş, pes ediyor ve bastonunu tekrar eline alıyor.

İşte Hekimoğlu 32. bölüm 3. fragmanı…

HEKİMOĞLU 31. BÖLÜM ÖZETİ!

İpek, Orhan’la birlikte Ateş gelmeden ona vaka bulmak için uğraşır. Enerjisini toplamış bir vaziyette Ateş, koşarak hastaneye gelir. Bir değil iki dosya birden alır. İlki, yogacı bir kadının boynundan aşağısı tutmamaktadır. İkincisi ise, yıllardır yürüyemeyen ve konuşamayan hastanın kendisini havuza atmasıdır. Ateş, yogacı kızı muayene eder ve onun felç olmadığını numara yaptığını anlar. Ama o gittikten sonra kız fenalaşır.

Genç kadının rahatsızlığının genellikle balıkçılarda görülen bir hastalık olduğu anlaşılır. Bol C vitaminiyle hasta eski sağlığına kavuşur. Kendisini, tekerlekli sandalyeyle havuza atan hasta ameliyata alınır. Ateş, ilk kez bir hastasının yakınlarıyla iletişim kurar. Hatta adamın oğluyla futbol maçı bile yapar. Zeynep, Ateş’in bu davranışını onun yüzüne vurur.

İpek, Orhan’ı akşam yemeğine davet eder. Ateş, İpek’te bir gariplik olduğunu onun, bazı ilaçlar almaya başladığını hemen anlar. Sonrasında onun çocuk sahibi olmak istediğini bunu, Kıbrıs’a gidip orada donör sayesinde yapacağını öğrenir. İpek, Orhan’la yemeğe çıkar ve ona baba olmak isteyip istemediğini sorar. O da, baba olmanın büyük sorumluluk gerektirdiğini bunun kendisine göre olmadığını söyler.

Orhan, İpek’in davranışlarından onun bir şey sakladığını anlar. İpek’in yemek yediği kaşığı alarak ona gizlice, kanser tarama testi yapar. Ateş, felçli adama kortizon uygulamak ister. Ancak İpek bunu kabul etmez. Ateş’in yine haklı olabileceğini tahmin eden İpek, hasta taburcu olup giderken kortizon verir ve hasta ayağa kalkıp konuşmaya başlar. Orhan, İpek’e bu yaptığını Ateş’e bahsetmemesini ister. Ateş’in ağrıları tekrar başlar.

Hekimoğlu 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’in Başı Büyük Bir Derde Giriyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selo Erol'u Bulup Silahını Doğrultuyor

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selo Erol’u Bulup...

0
Star Tv'nin yeni gözde dizisi Seni Çok Bekledim, 5. yeni bölümüyle 26 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selo, kendisini tutmaya çalışan Kadir’i...