Pazartesi, Mart 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş'in Başı Büyük Bir Derde Giriyor!

Hekimoğlu 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’in Başı Büyük Bir Derde Giriyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 32. yeni bölümüyle 12 ocak salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş’in ağrıları tekrar başlayınca İpek, telaşlanmaya başlar. Onun bu ağrılarının ilk kez bir hastayı iyileştiremediği için olduğunu düşünüp Orhan’a hastayı iyileştirdiğini açıklaması gerektiğini söyler. Orhan, buna karşı çıkarken Zeynep, bunu saklamaya hakları olmadığını söyler. Hastaneye gelen bir çocuk hastayı alan Ateş, onun neden ölecek gibi acı çektiğini araştırmaya başlar. Ateş’in, aşk hayatındaki hareketlilik İpek’in gözünden kaçmaz. Hekimoğlu 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ateş’in başı bir polisle büyük bir derde giriyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş’in Başı Büyük Bir Derde Giriyor!

Hekimoğlu 32. bölüm 2. fragmanında; Ateş, bir polisi muayene ederken ateşini ölçmek istiyor. Polis, Ateş’e fena kafayı takıyor. Onu bulup cebinden uyuşturucu çıktığını söyleyip tutukluyor. Bakalım Ateş, bu durumdan nasıl kurtulacak?

İşte Hekimoğlu 32. bölüm 2. fragmanı….

HEKİMOĞLU 31. BÖLÜM ÖZETİ!

İpek, Orhan’la birlikte Ateş gelmeden ona vaka bulmak için uğraşır. Enerjisini toplamış bir vaziyette Ateş, koşarak hastaneye gelir. Bir değil iki dosya birden alır. İlki, yogacı bir kadının boynundan aşağısı tutmamaktadır. İkincisi ise, yıllardır yürüyemeyen ve konuşamayan hastanın kendisini havuza atmasıdır. Ateş, yogacı kızı muayene eder ve onun felç olmadığını numara yaptığını anlar. Ama o gittikten sonra kız fenalaşır.

Genç kadının rahatsızlığının genellikle balıkçılarda görülen bir hastalık olduğu anlaşılır. Bol C vitaminiyle hasta eski sağlığına kavuşur. Kendisini, tekerlekli sandalyeyle havuza atan hasta ameliyata alınır. Ateş, ilk kez bir hastasının yakınlarıyla iletişim kurar. Hatta adamın oğluyla futbol maçı bile yapar. Zeynep, Ateş’in bu davranışını onun yüzüne vurur.

İpek, Orhan’ı akşam yemeğine davet eder. Ateş, İpek’te bir gariplik olduğunu onun, bazı ilaçlar almaya başladığını hemen anlar. Sonrasında onun çocuk sahibi olmak istediğini bunu, Kıbrıs’a gidip orada donör sayesinde yapacağını öğrenir. İpek, Orhan’la yemeğe çıkar ve ona baba olmak isteyip istemediğini sorar. O da, baba olmanın büyük sorumluluk gerektirdiğini bunun kendisine göre olmadığını söyler.

Orhan, İpek’in davranışlarından onun bir şey sakladığını anlar. İpek’in yemek yediği kaşığı alarak ona gizlice, kanser tarama testi yapar. Ateş, felçli adama kortizon uygulamak ister. Ancak İpek bunu kabul etmez. Ateş’in yine haklı olabileceğini tahmin eden İpek, hasta taburcu olup giderken kortizon verir ve hasta ayağa kalkıp konuşmaya başlar. Orhan, İpek’e bu yaptığını Ateş’e bahsetmemesini ister. Ateş’in ağrıları tekrar başlar.

Hekimoğlu 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek Ateş’e Karşı Suçluluk Duyuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Çiçek Ali'yi Karşısında Görünce Şok Oluyor

Alev Alev 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çiçek Ali’yi Karşısında Görünce...

0
Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 18. yeni bölümüyle 11 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Tomris, Cemre’nin Güneş’in velayetini almasının...
Eda Taşpınar Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü

Eda Taşpınar Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü

Yiğit Poyraz Diskalifiye Mi Oldu?

Yiğit Poyraz Diskalifiye Mi Oldu?

Chloe Loughnan Paylaşımlarıyla Nefes Kesti

Chloe Loughnan Paylaşımlarıyla Nefes Kesti