Ana SayfaDizilerHekimoğlu 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Hasta İçin Yine İpek'i Karşısına...

İlgili Postlar

Hekimoğlu 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Hasta İçin Yine İpek’i Karşısına Alıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 31. yeni bölümüyle 29 aralık salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Ateş, ekibine dili şişen hastanın dosyasını verir ve nedenini araştırmaya başlarlar. O sırada içeri biri gelip Ateş’i iki yerinden silahla vurur. Boynundan ve karnından yaralanan Ateş ameliyata alınır. Ateş, ameliyattan çıktıktan sonra kendisini vuran adamla aynı odada kaldığını görür. Bir taraftan da o hastanın takibine devam eder. Ateş, halüsinasyon gördüğünü fark edip buna son verir. Hekimoğlu 31. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ateş, hasta için yine İpek’i karşısına alıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş Hasta İçin Yine İpek’i Karşısına Alıyor!

Hekimoğlu 31. bölüm 1. fragmanında; Ateş, riskli bir ameliyat için İpek’ten izin almak için yanına gidiyor. İpek ise, kendisinin patron olduğunu ve bu ameliyatı yapmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Bakalım Ateş, İpek engeline rağmen hastayı ameliyat edip hayatını kurtarabilecek im?

İşte Hekimoğlu 31. bölüm 1. fragmanı….

HEKİMOĞLU 30. BÖLÜM ÖZETİ!

Ateş, dili patlıcan gibi şişen bir hasta görür. Onun kendi hastası olmadığı halde onun takibini alıp dosyayı ekibine verir. Daha sonra bir adam gelip Ateş’i, hem karnından hemde boynundan vurur. Ateş, ameliyata alınır. Ameliyattan çıktıktan sonra Ateş, kendisini vuran adamla aynı odada olduğunu görür. Adama neden kendisini vurduğunu sorar.

Karısının çok hasta olduğunu ve götürmedikleri doktor kalmadığını, eşini onun iyileştirdiğini anlatır. Ateş’te, onun için mi kendisini öldürmeye çalıştığını sorar. Adam, karısını aldattığını öğrendikten sonra intihar ettiğini, onun bunu Ateş’in araştırmaları sırasında öğrendiği için onu vurduğunu söyler. Ateş, ayağa kalkıp normal bir şekilde yürür. Orhan’ın yanına gidip kendisine Ketamin verip vermediklerini sorar.

İpek’in kendisine ketamin verdiğini öğrenip onunla tartışır. Hatta Orhan’ı yumruklar. Dili şişen hastanın takibini yaparken tahlil sonuçları ekibindekiler söylemeden bilir. Hatta o hastanın ölmüş olan karısının hayaliyle konuşur. Ondan sonra tüm bunların halüsinasyon olduğunu anlar. Ateş, halüsinasyonlarına son vermek için o hastayı öldürür.

Ondan sonra kendi kendine halüsinasyon gördüğünü kanıtlamış olur. Ateş, aslında ameliyata giderken Zeynep’ten kendisine Ketamin vermelerini ister. Ancak İpek, bunun riskli olabileceğini düşünüp sadece onun hayatta kalmasını ister. Ateş, en son o dili şişen hastayı gördüğü içinde halüsnasyonlarında onu görmüştür. Kendi kendisini beyin gücüyle tekrar normal hayata döndüren Ateş, ameliyattan çıkar.

Hekimoğlu 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ateş Halüsinasyon Gördüğünü Fark Edip Son Veriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler