Magazin Haberleri » Diziler » Hekimoğlu 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selin Ateş’i Unutamadığını İtiraf Ediyor!
Selin Ateş'i Unutamadığını İtiraf Ediyor
Selin Ateş'i Unutamadığını İtiraf Ediyor

Hekimoğlu 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selin Ateş’i Unutamadığını İtiraf Ediyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 17. yeni bölümüyle 15 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, Selin’in yeni eşi Metin ile tanışır. İkili tanıştıktan sonra atışmaktan da geri kalmaz. Metin’e gerekli tetkikleri yapan Ateş, tedaviye başlar. Ancak Metin, tedaviye cevap vermez. Bu durumu öğrenen Selin, teselliyi Ateş’te bulur. Öte yandan Zeynep, Selin’e Ateş hocanın bacağının bu hale geldiğinde evli  olup olmadıklarını sorar. Selin’de Zeynep’in Ateş’ten hoşlandığını anlar. Hekimoğlu 17. bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Selin, Ateş’i unutamadığını itiraf ediyor.


Salı Dizileri 2020

Selin Ateş’i Unutamadığını İtiraf Ediyor!

Hekimoğlu dizisinin 17. bölüm 2. fragmanında; İpek, Ateş’in gece yarısı kadın doğum malzemelerini gizlice aldığını öğreniyor ve onu uyarıyor. Zeynep Ateş’e, kendisinin kimsenin yaralarını sarmak için sevmediğini ama onun kendisini sevemediğini anladığını söylüyor. Selin, Ateş’e sarılıp onu hala unutamadığını itiraf ediyor. Ateş, iki aşk arasında kalıyor.

İşte Hekimoğlu 17. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1304491460256038919

HEKİMOĞLU 16. BÖLÜM ÖZETİ!

İpek, Ateşi yanına çağırıp doktor arkadaşlarından birinin rahatsızlandığını ve onun yerine derse onun girmesini rica eder. Ateş, önce kabul etmese de polikliniğe girmeyeceğini duyunca kabul eder. Öğrencilere, hasta bir bacağı anlatır. Farklı örnekler üzerinden yola çıkan Ateş, öğrencilerin koydukları tanıları dinler.

Birden kendi geçmişi aklına gelir. Onu dinlemeye gelen Zeynep ve diğer asistanları Ateş’in kendi hikayesini anlattığını anlar. Koskoca bir Ateş Hekimoğlu’nun bacağının bu hale gelmesine yanlış bir tanı yüzünden olmasına çok üzülürler. O zamanlar Selin ile evli olan Ateş, onun verdiği kararla ameliyata alınmıştır.

Bu arada Selin, hastaneye gelip yeni kocasının çok hasta olduğunu ve onun yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Ateş, önce ona bunu yapamayacağını söyler. Dosyasına bakar ama pek oralı olmaz. Selin ise, eşini götürmediği doktor kalmamıştır ve tek çare olarak onu görür. Konferans bittikten sonra Ateş, evine gidip düşünür ve Selin’i arayıp eşini muayene etmeyi kabul ettiğini söyler. Selin, Ateş’in kararından çok mutlu olur.


Hekimoğlu 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı! Selin Teselliyi Yine Ateş’te Buluyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Ali Rıza Burak'ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok

Arıza 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Burak’ın Oyununu Bozmadan Ölmeye Niyeti Yok!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 7. yeni bölümüyle 25 ekim pazar günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir