SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Ünlüler » Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan Evlilik Müjdesi!
Hande Erçel Evlilik Müjdesi

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan Evlilik Müjdesi!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan evlilik müjdesi! Yaklaşık bir buçuk yıldır ilişkilerini bir dargın bir barışık şeksürdüren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çiftinden müjdeli haber geldi. Hande Erçel’in annesinin vefatının ardından tekrar bir araya gelen iki ünlü ismin evleneceği iddia edildi. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…


Hande Erçel – Murat Dalkılıç Aşkında Sürpriz Gelişme!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan evlilik müjdesi!

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan evlilik müjdesi! Yaklaşık bir buçuk yıldır sürdürdükleri ilişkilerini bir dargın bir barışık şekilde götüren ünlü oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı popçu Murat Dalkılıç, Erçel’in annesinin vefatından sonra tekrar bir araya gelmişti.

Barıştıktan sonra birlikte yaşamaya başlayan çiftten gelen ilk güzel haber, birlikte yaşamaya başlama kararı olmuştu.

Gazeteci Ufuk Özcan, aşkları magazin gündeminde büyük bir yer tutan ünlü çiftin birlikte yaşamaya başladığını ve ilişkilerinde evliliğe doğru gittiğini iddia edip şunları yazmıştı:

“Yakışıklı popçu Murat Dalkılıç ile güzel oyuncu Hande Erçel’in aşkı, bir süredir magazin gündemini oldukça meşgul ediyordu. Aşk yaşadıkları günden itibaren birçok kez ayrılık haberleri yapılan ikili, Hande Erçel’in annesinin vefatından sonra barışmıştı. Hatta aileye giren Dalkılıç, en son oyuncunun babası Kaya Erçel’le yemeğe bile çıkmıştı. Duyduğuma göre daha önce Beykoz Çubuklu Konakları’nda oturan Murat Dalkılıç, Zekeriyaköy’de bir siteye taşınmış. Bu taşınmayla birlikte Hande Erçel de Ulus’taki evden eşyalarını alıp buraya yerleşmiş.

Daha önce Beykoz’da aynı evde yaşayan ikiliden Erçel, barıştıktan sonra bu evde çok iyi anıları olmadığını söylediği için de popçu, bu kararı almış. Aylık 12 bin liraya bir villa kiralayan Dalkılıç, Hande Erçel ile tekrar aynı evde yaşamaya başlamış. Hatta geçtiğimiz haftalarda ise evlerinin bahçesinde oyuncunun ablası Gamze Erçel ile nişanlısı ve hatta babası Kaya Erçel’le hep birlikte mangal yapmışlar.”

Usta gazeteci Bilal Özcan'ın özel haberine göre ünlü çift Temmuz ayında nikah masasına oturacak.
Usta gazeteci Bilal Özcan’ın özel haberine göre ünlü çift Temmuz ayında nikah masasına oturacak.

Murat Dalkılıç kimdir?

Nikah Temmuz ayında

Yaşanan tüm bu güzel gelişmelerin ardından usta gazeteci Bilal Özcan, Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çiftinin evleneceğini iddia etti.

Bilal Özcan’ın özel haberine göre yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olan Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çifti Temmuz ayında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Sade bir tören ile dünya evine girmek isteyen ünlü çiftin düğünüyle ilgili ayrıntılar henüz belli olmadı.


 

Hakkında Bahar Kanık

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir