Ana SayfaÜnlülerHande Ataizi'nin Boşandığı Kocası Kıymete Bindi!

İlgili Postlar

Hande Ataizi’nin Boşandığı Kocası Kıymete Bindi!

Hande Ataizi 2012’de evlendiği Amerikalı Benjamin Harvey’den Mart ayında boşanmıştı. Benjamin Harvey, bayram öncesi oğulları Leon ile İtalya Roma’ya gitmiş fakat Hande Ataizi ,işleri gereği İstanbul’da kalmıştı. Vakit buldukça görüşmeye devam eden eski eşler Temmuz’un ilk haftası Bodrum’da oğulları ile birlikte tatil yapacağı söyleniyor.

Yasak Elma’daki taciz skandalının ardından Hande Ataizi’den bomba açıklama: Talat Bulut beni de taciz etti!

“Üçümüzü yine hep beraber görmeye Devam Edeceksiniz.”

Hande Ataizi ve Benjamin Harvey 8 Eylül 2012 günü dünya evine girmişti . Sonrasında  boşandığını Instagram hesabından şu sözlerle duyurmuştu: “Bugün hayatımın yeni bir evresine attığım adımı, ilk kez sizle paylaşmak istedim. Yedi yıllık eşim ve biricik oğlum Leon’un babası Benjamin Harvey ile karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırma kararı aldık.Ama üçümüzü yine hep beraber görmeye devam edeceksiniz. Leon’un anne ve babası olarak yemeklerde, parklarda, okulda…Aramızdaki dostluk ve arkadaşlık ilişkisi boşanmayla bitmeyecek kadar sağlam. Her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da var. Yeter ki sevgi, saygı ve dostluk hayatımızdan eksilmesin…

Hande Ataizi ile birlikte olan Benjamin Harvey ,1978 doğumlu Amerikalı bir gazeteci. Associated press ve Bloomberg News’un İstanbul bürosunda çalışıyor.

Hande Ataizi kimdir?

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler