Ana SayfaÜnlülerHande Ataizi'den bir günlük evliliği ile ilgili olay açıklamalar!

İlgili Postlar

Hande Ataizi’den bir günlük evliliği ile ilgili olay açıklamalar!

Hande Ataizi’den bir günlük evliliği ile ilgili olay açıklamalar geldi. Şimdilerde 4 Kadın zamanı isimli programda sunuculuk yapan Hande Ataizi, sadece bir gün süren evliliği hakkında sürpriz açıklamalarda bulundu. Hande Ataizi, evliliği ve bitişi konusunda hangi açıklamalarda bulundu? Evliliği, nasıl ve neden sadece bir gün sürdü? Gün yüzüne çıkmayan gerçekler neler? Olayın detayları haberimizde…

Hande Ataizi’ye Eski Eşi Benjamin Harvey’den Müjdeli Haber!

Hande Ataizi’den bir günlük evliliği hakkında açıklama

Kanal D ekranlarının hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen programı 4 Kadın Zamanı isimli programda bugün Hande Ataizi herkes tarafından çok merak edilen “Bir Günlük” evliliğinin neden bittiğini açıkladı.

Hande Ataizi kimdir?

Gergin bir ortamda nikah kıyıldı ve aynı gece boşanmaya karar verdim

Ünlü sunucu “Annem ilk eşimle evlenmeden önce evlilik sözleşmesi yapmamızı önerdi. Eski eşim ben evleneceğim kadına böyle bir şey yaptırmam’ dedi, ben de çok sevindim. Ama evleneceğim gün önüme evlilik sözleşmesi koydular. Sözleşmeye göre boşadıktan sonra dahi evde oturma iznim yoktu, kabul etmedim. Gergin bir ortamda nikah kıyıldı ve aynı gece boşanmaya karar verdim. Bir günlük evlilik olmak durumunda kaldı.” dedi.

4 Kadın Zamanın’da Seda Akgül Yerine Kim Geçecek?

4 Kadın Zamanı programı, hafta içi her gün saat 09.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sevilen program, yayın hayatına hızlı bir giriş yaptı. Başarılı yolunda hızla ilerliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler