Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Gülşen Ateş Püskürdü

Gülşen Ateş Püskürdü

-

Geçtiğimiz günlerde konserde giydiği transparan kıyafeti ile sosyal medyayı ikiye bölen Gülşen ateş püskürdü. İşte Gülşen’in o açıklamaları;Gülşen’in Transparan Sahne Kıyafeti Ağızları Açık Bıraktı…

Kıyafet olarak tamamı transparan olan pantolon ile konserine başlayan güzel sanatçının bu sahne tarzı, çok kısa süre içerisinde sosyal medyaya damgasını bastı. Gülşen’in bu kıyafetini beğenler dışında abartılı açık bulanlar da oldu.

Gülşen-Ozan Çolakoğlu İkilisinin Acı Yüklü Günleri…

Kıyafet Sosyal Medya Olay Oldu…

Sosyal medya kullanıcıları tarafından ünlü şarkıcı için, “Giyinmeyi unutmuş”, “İç çamaşır ile sahneye çıkmak ne demek?”, “Evden plaja diye çıkmış, yolu şaşırmış” gibi benzer yorumları yapıldı.

Sessiz Kalmadı!

Gülşen, konuyla alakalı ilk kez konuştu. Instagram’dan sert açıklamalar yapan ünlü sanatçı, “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim.” dedi. Ayrıca toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmanın inanılmaz iç acıtıcı olduğunu da sözlerine ekledi.

Gülşen’in Ayna Karşısında İç Çamaşırlarıyla Verdiği Poz Olay Oldu!

Sahnede giydiği transparan kıyafet tartışmalara neden olan Gülşen, ilk kez konuştu. İç çamaşırının üzerine transparan giyen şarkıcı, Instagram’dan ateş püskürdü.

Gülşen Ateş Püskürdü

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” diye yazdı.

Gülşen kimdir?

Paylaşımının devamında ise Gülşen, “Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz” dedi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Lider Şahin Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

Lider Şahin Aylar Sonra Yeni Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi…

0
Haklarında aşk iddiaları çıkıp bir türlü görüntülenemeyen Lider Şahin İle Ecem Çırpan, sürpriz bir şekilde geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektife yansıdı. Sevgililer ilk defa el...
Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu