Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Gonca Vuslateri "Tutturdunuz Hakan da Hakan"

Gonca Vuslateri “Tutturdunuz Hakan da Hakan”

-

Geçtiğimiz aylarda Hakan Altun ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Gonca Vuslateri geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülendi. Gazetecilerin kendisine Hakan Altun’u sormasın üzerine Vuslateri isyan etti. Detaylar haberimizin devamında….

Gonca Vuslateri Kimdir?

Hakan Altun Kimdir?

Gonca Vuslateri geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülendi. Gazetecilerin kendisine Hakan Altun’u sormasın üzerine Vuslateri isyan ederek “Bir tutturdunuz Hakan da Hakan, geçmiş olsun diyen yok” cümlelerini kullandı.

Babam Kalp Krizi Geçirdi

Babasının kalp krizi geçirdiğini açıklayan ünlü oyuncu “Bir tutturdunuz Hakan da Hakan, geçmiş olsun diyen yok. Sevgili babacığım kalp krizi geçirdi, kimse sormadı. Varsa yoksa Hakan, hayatta daha önemli şeyler var” diye konuştu. Babasının sağlık durumu hakkında bilgi de veren Vuslateri, “Babacığıma iki tane stent takıldı. Çok şükür şimdi çok iyi, Allah bize bağışladı” dedi.

Gonca Vuslateri “Tutturdunuz Hakan da Hakan”

Çok Kıymetli Arkadaşım Hediye Etti

Altın küpe ve kolye takan Gonca Vuslateri, muhabirlerin “Siz altın sevmez, takmazdınız” sözlerine “Çok kıymetli bir arkadaşım hediye etti, takmazlık olmaz. Zaten altın fiyatları da düştü” diye karşılık verdi.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun Aşkı Nasıl Başladı?

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’un yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddia sosyal medyadaki paylaşımlarla gündeme geldi. Hakan Altun sosyal medyada bir fotoğraf paylaşıp, fotoğrafın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor. Kalp işaretliyle paylaşılan bu fotoğrafta “Vuslat ve Eri” sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soy adıyla bütünleşiyor. Gonca Vuslateri’nin bu fotoğrafı ünlü şarkıcıyı takip etmediği halde beğenmesi gözlerden kaçmamıştı.

Yıldız Tilbe Hakan Altun’a Yazdığı Yorumu Neden Sildi…Hakan Altun’un paylaşımından sonra Gonca Vuslateri de bir paylaşımda bulunuyor. Gonca Vuslateri, “Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…”Güzel oyuncu dizi setlerinden fırsat buldukça her hafta sonu Bodrum’a, Hakan Altun’un yanına gidiyor. Bu gidişleri de saklamıyor sosyal medyasından paylaşıyor. Güzel oyuncu yolculuğunu “Keyifle giderim Bodrum’a… Aşkıma… İsmime…” yazıyor..

Tüm bu iddialardan sonra gözler ikilinin yapacağı açıklamaya çevrilmişken Hakan Altun’un en yakın arkadaşı kafaları karıştıracak paylaşımda bulunmuştu. Ayhan Yumru yaptığı bir paylaşımda Gonca Vuslateri ile olan fotoğrafını paylaşıp ”Ailemize hoş geldin” açıklaması yaparak ikilinin ilişkilerini ortaya çıkarmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

Kıvanç Tatlıtuğ’un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

0
Kıvanç Tatlıtuğ Ege'de yeni bir yatırım yaptı. Ege aşkı bilinen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Ege'deki yatırımlarına yenisini ekledi. Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege yatırımı dudak uçuklattı. İşte...
Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler

Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler