Ana SayfaÜnlülerGökhan Özoğuz O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? Açıklama yaptı!

İlgili Postlar

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den ayrıldı mı? Açıklama yaptı!

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den ayrıldı mı? O Ses Türkiye yarışmasının en renkli simalarından Gökhan Özoğuz’un, yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Özoğuz, iddialara açıklık getirerek açıklama yaptı. Detaylar haberimizde…

Gökhan Özoğuz evini neden satıyor?

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’den ayrıldı mı?

Athena olarak tanınan Gökhan Özoğuz, beş yıldan bu yana Acun Ilıcalı’nın yapımcılığından yayınlanan TV8 ekranlarının sevilen ses yarışması O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturuyordu. Yarışmanın en renkli isimlerinden biri olan Gökhan Özoğuz’un, O Ses Türkiye’deki koltuğuna veda ettiği, yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Gökhan Özoğuz, gündem yaratan konu hakkına açıklama yaptı.

Gökhan Özoğuz Kimdir?

Gökhan Özoğuz’dan O Ses Türkiye paylaşımı

Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından açıklama yayınlayarak O Ses Türkiye’den ayrıldığını açıkladı. Özoğuz, paylaşımında “Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum.” şeklinde ifadelere yer verdi.

İşte Gökhan Özoğuz’un O Ses Türkiye paylaşımı

O Ses Türkiye yarışmasının en renkli simalarından Gökhan Özoğuz yarışmadan ayrıldığı iddiaları hakkında açılama yaparak konuya açıklık getirerek açıklama yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler