Ana SayfaÜnlülerGökhan Özen'nin Eski Eşine Son Yanıtı Videolu Oldu..

İlgili Postlar

Gökhan Özen’nin Eski Eşine Son Yanıtı Videolu Oldu..

Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen’nin 4 sene önce boşandığı eşi Selen Sevigen ile aralarındaki  sular bir türlü durulmuyor. Yakışıklı şarkıcı, kendisinden uzaklaştırma kararı aldırarak şikayetçi olan çocuklarının annesi Selen Sevigen’in, ‘Öfkesini kontrol edemiyor ve çocuklar üzerinde psikolojik olarak olumsuzluk yaratacak tavırlar sergiliyor’ şeklindeki iddialarına bu defa videolu cevap verdi. Gökhan Özen’in videolu yanıtı ve Detaylar Haberimizde..

Gökhan Özen, Gelen Suçlamalara Cevap Verdi!

Gökhan Özen’nin Eski Eşine Son Yanıtı Videolu Oldu..

Ünlü şarkıcı’nın eski eşi Selen Sevigen, Gökhan Özen’in öfkesini kontrol yapamadığı ile çocuklarda psikolojik olumsuzluk oluşturucak davranışlar yarattığı iddialarıyla Özen’ den şikayetçi olmuş ve savcılık kararıyla uzaklaştırma talebi çıkarmıştı..

Sarmalandıkları Bir Video Geldi…

Daha sonrasında Gökhan Özen, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yayınlayarak kızları Derin Su ve Ada Deren ile birbirlerini sarmaladıkları bir videoyu yayınladı.

Gökhan Özen: “…Ne Diyeyim?” 

40 yaşlarındaki başarılı şarkıcı, videoyu yayınlarken “Çocuklarımın üzerinde olumsuz etkiler yarattığım iddialarına ne diyeyim?” şeklinde mesajını yazdı..

Gökhan Özen kimdir?

İşte Gökhan Özen’nin Eski Eşine Son Videolu Yanıtı;

4 sene önce yollarını ayırdığı çocuklarının annesi eski eşi Selen Sevigen ile mahkemelik olan Gökhan Özen, geçen gün konu hakkında sessizliğini bozmuş ve aşağıdaki ağır ifadeleri kullanmıştı..

“İçine çekilmeye çalışıldığım durumdan dolayı bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım. Hakkımda suç duyurusunda bulunulmuş. Kızım köpek istedi buldum, aldım, iki kızım da çok mutluydular. Eski eşim eve geldi köpeği evden çıkarttırdı ki, bahçeli evde oturuyor, kızlarım ağlamaya başladı, O da kızlarıma avaz avaz bağırdı, tüm konu ve benim uyarım bu nedenleydi……..

“Kendisini Samimi Bulmuyorum”

…..Ayrıca, küçük kızıma hem annesi, hem dedesi bağırıyor, ben buna dayanamam, izin de veremem. Çocuklarımın her türlü okul bakıcı bakım masraflarını istendiği kadar tarafımdan karşılanıyor iken konu eğer yoksulluk nafakası ise bana, “Senin yoksulluk nafakana ihtiyacım yok” dedikten 3 sene sonra ne bir telefon ne e-mail ne avukat vasıtasıyla hiçbir nafaka talebi olmuş mu? Hayır. İstememiş. İstemediğini de sözlü belirtmiş zaten. 3 sene sonra çıkıp, yanına gazetecileri de alarak karakollara gitmesini samimi bulmuyorum. Kendi kin ve öfkesi için çocuklarını böyle bir olayın içine atmasını da samimi bulmuyorum.”

“Ne Kadınlar Var….”

“…Ne kadınlar ne anneler var gerçekten tek başına her ay o evin kirasını ödemek için çocuklarının karnını doyurmak için çalışan ve gerçekten o stresleri çeken. Ve ne kadınlar var gerçekten şiddet mağduru. Böyle asılsız ithamlar, suçlamalarla tüm Türkiye’nin gayet hassas olduğu bir konu üzerinden kendini popüler yapmaya çalışmasın çünkü ne kendimi ne çocuklarımı buna alet ettirmem….

“Derdi Başka…”

“Yüz yüze bile olunmayan 30 saniye sürmüş bir tartışma sonrası polis koruması istiyorum diye karakollara gitmiş. Korumaya ihtiyacı yok. Derdi başka. Sen benim ailemi kitap mı yapıyorsun diye bana sorduğu gün ben de hayır adı üstünde yalandan hikayeler yani hepsi hayal ürünü kişi ve hikayeler dedim. Bunun hemen ardından, çocuklarla irtibatım ortak telefon numarasını ulaşılmaz kılmaları sureti ile bir anda kesildi. Boşanma sözleşmemizde, 1 saat önceden haber vererek her gün çocuklarımı görme hakkım olduğu yazılı ama kendisi şu an bu maddeyi yok sayarak beni hem çocuklarımdan mahrum ediyor, sonra da kendi kendini tekzip ederek babaları çocukları arayıp sormuyor diye basına konuşuyor…..

“Saatli saatsiz çocukların yaşadığı eve geliyor’ diyor, 4 yıldır 1 tek gece göstersin ki çocuklar uyuduktan hemen sonra evden ayrılmadığım?

Yazıklar olsun. Hukuki tüm haklarımı arayacağım….”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler