Ana SayfaDizilerGelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Servet Sadi'yi Songül'e...

İlgili Postlar

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 35. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mert, annesinin Derya olduğunu öğrendikten sonra evi terk ediyor. Sadi, Taylan komiseri öldürmüş gibi yapıp onu Servet’in elinden kurtarıyor. Servet, Taylan’ın yaşadığını öğreniyor. Songül, hamile olduğunu düşünüp test yaptığı sırada Yörük’ün kim olduğunu öğrenmek için kendisine gönderilen adrese gidiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Servet, Sadi’yi Songül’e deşifre ediyor.

Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. bölüm fragmanında; Servet, Sadi’nin kendi tarafında olmadığını anlayıp, onu karıyla karşı karşıya getiriyor. Bu arada Songül hamile olduğunu öğreniyor. Aylin, gerçek ailesini buluyor ve anneannesinin annesini ölümüne neden olduğunu öğreniyor. Mert, bir ilik hastalığı olduğunu öğreniyor.

İşte  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. bölüm 1. fragmanı….

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 35. BÖLÜMDE NELER  OLDU?

Taylan’a pusu kurulduğu haberi, Songül dahil tüm ekibi perişan ediyor. Songül, Taylan’ın başına ne geldiğini öğrenmek için çabalarken tüm ipuçları onu Yörük’le Servet’e götürüyor. Songül etrafındaki herkese zarar vermeye başlayan Servet’i bulmayı çalışırken Sadi’ye söylemeden gittiği mekanda beklemediği bir tehlikeyle karşılaşıyor.

Derya, Mert’in gerçekleri öğrenmesi karşısında ne yapacağını şaşırırken Mert’in ortadan kaybolması herkesi harekete geçiyor. Aylin aldığı evraklar sayesinde ailesine ulaşacağını düşünürken eline geçen bilgilerin yetersiz olduğunu görüyor. Araz’la birlikte buldukları ipucunun peşinden giden Aylin ailesinin izini sürüyor.

Kendisini yetiştirme yurduna bırakanın anne annesi olduğunu öğreniyor. Adresi ve telefonun takibi sonucu o kişiye ulaşıyor. Aylin, anneannesinin karşısına geçip ona, annesinin nerede olduğunu soruyor, Mert, annesi olduğunu öğrendiği Derya’yı kabul etmiyor, Ondan babasının kim olduğunu öğrenmek istiyor.

Ama Derya, bu gerçeği ona itiraf edemiyor. Öte yanda Sadi, Servet’le bir sevkıyat daha yapmaya hazırlığı yapıyor. Bunu öğrene Songül tek başına bir baskın yapıyor. Onu gören Taylan komiser onu koruyor. Sevkıyatı erteleyen Servet, Taylan komiserin yaşadığını öğreniyor.

Songül, hamile olduğundan şüpheleniyor, Gidip eczaneden gebelik testi alıyor. Testi yapıp beklerken, Telefonuna bir mesaj geliyor. Gelen mesajda; verdiği adrese gelirse ona Yörük’ün kim olduğunu öğreneceği yazıyor. Gebelik testinin sonucunu bekleyen Songül, verilen adrese gidiyor. Gittiğinde ise, karşısında Servet’i görüyor.

Sadi’nin kendisine oyun oynadığını öğrenen Servet ne yapacak? Songül, Sadi’yi affedebilecek mi? Sadi, karısının hamile olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayınd’! Songül Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler